Milan Djurić

Related to

Zima nastoupil v turínském derby v základu, prohře s Juventusem nezabránil

2.October » Sport.cz
Český fotbalový reprezentant David Zima při druhém startu v základní sestavě FC Turín nedokázal zabránit prohře 0:1 v městském derby s Juventusem. Vyrovnaný duel 7. kola italské ligy rozhodl v 86. minutě záložník Manuel Locatelli.

Zima dostal šanci v turínském derby, z výhry se ale radoval Juventus

2.October » iFotbal.com
Juventus v úvodu utkání nemohl najít rytmus. V první půli na hřišti překvapivě dominovali domácí hráči, ale vedoucí branku z tlaku vytěžit nedokázali. V nadějných příležitostech nedokázali přesně zakončit Saša Lukič ani Rolando Mandragora. Hráčům ...

Turínské derby rozhodl pro Juventus Locatelli, Zima porážce nezabránil

2.October » ČT sport

Zima a spol. dlouho drželi hvězdy Juventusu na uzdě, turínské derby nakonec rozhodl Locatelli

2.October » iROZHLAS

Zima nastoupil v turínském derby v základu, prohře nezabránil

2.October » ČeskéNoviny.cz
Řím - Český fotbalový reprezentant David Zima při druhém startu v základní sestavě FC Turín nedokázal zabránit prohře 0:1 v městském derby s Juventusem. Vyrovnaný duel 7. kola italské...