Jakub Demek

Vztahuje se k

Jakub Demek strelil dva góly v AHL

17.března » hetrik.sk
20-ročný slovenský útočník Jakub Demek strelil premiérovo v AHL dva gól. Na farme Vegas Golden Knights zaznamenal 16 bodov.

LIVE: Spišská Nová Ves - Michalovce (Tipos Extraliga)

4.února » hetrik.sk
V nedeľu 04.02.2024 je od 16:00 je na programe duel 42. kola Tipos Extraligy medzi HK Spišská Nová Ves a Duklou Michalovce. Zápas vysiela v TV Sport 1.

Příklep 09.10. - 14:08

9.října » Hokej.cz
hokej.cz: Na dalších osm let spojí svou budoucnost s Buffalem švédský obránce Rasmus Dahlin. Jednička draftu z roku 2018 minulý ročník v NHL posbírala 73 bodů (15+58) v 78 utkáních.

Modlitby, krásný gól a slovenská euforie. Jsem hrdý, hlásí talent Sýkora

13.srpna » Hokej.cz
(EDMONTON, od našeho zpravodaje) Oba týmy nula bodů na kontě, vítězství se v podstatě rovná postupu. Souboj mladých Lotyšů se Slováky nabídl obrovské drama, které vyvrcholilo až v nájezdech. Přestože Slováci od desáté minuty prohrávali, nakonec se j…

Drama o čtvrtfinále? Slováci odvrátili ostudu až v nájezdech!

(EDMONTON, od našeho zpravodaje) Hokejisté Slovenska udělali významný krok k postupu do čtvrtfinále juniorského mistrovství světa. V zápase o všechno porazili Lotyše, byť až díky nájezdu Mateje Kašlíka.

Příprava na MSJ: Slováci otáčeli s Německem, derby pro Finy

5.srpna » Hokej.cz
Ve čtvrtek se v Edmontonu rozjely přípravné zápasy před startem juniorského šampionátu. Úvodní vítězství připadla na konto Slováků, Finů a Rakušanů.

O medailového adepta méně. Slováci už zase můžou jen překvapit

3.srpna » Hokej.cz
Mohl to být nejzábavnější tým juniorského šampionátu, od něhož by se očekával medailový úspěch. Místo toho se ale Slováci zařadí jen někam do pole mužstev, která mohou překvapit. Nebo spíš šokovat.

Slováci na MSJ bez šesti opor! Nepřiletí ani Slafkovský

25.července » Hokej.cz
Slovenští hokejisté se musí na blížícím se mistrovství světa juniorů vyrovnat s absencí šesti klíčových hráčů: obránců Šimona Nemce, Marka Stachy, Samuela Kňažka a útočníků Juraje Slafkovského s Martinem Chromiakem a Filipem Mešárem.

Jakub Demek oslavuje titul vo WHL....

14.června » hetrik.sk
Jakub Demek oslavuje titul vo WHL. V šatni Edmontonu Oil Kings sa spievala aj slovenská hokejová hymna. INST/@jakub_demek19

Slováci pozvali dva české krajánky, na MSJ berou i kouče z Ameriky

3.prosince » Hokej.cz
Širší soupisku do přípravy na mistrovství světa dvacítek oznámili Slováci, jimž do juniorského výběru dorůstají nesmírně talentované ročníky. Bude to letos – či v nejbližších letech – stačit, aby překvapili svět?

Velký obrat ve hře i ve skóre! Osmnáctka napodruhé uspěla

13.února » Hokej.cz
Čeští hokejisté do 18 let zvládli odvetu proti slovenským vrstevníkům. I když ve čtvrté minutě prohrávali už 0:2, od druhé třetiny předváděli diametrálně odlišný výkon a po zásluze skóre otočili na 3:2.

Tato informační stránka o Jakub Demek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Demek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes