Václav Darida

Related to

Na trůn se vrací brankář, Fotbalistou roku je Tomáš Vaclík

18.March » NOVA Sport
Po roční pauze se na trůn českých fotbalistů vrací brankář. Fotbalistou roku se poprvé stal Tomáš Vaclík. Druhý skončil Bořek Dočkal, třetí Tomáš Souček. Trenérem roku je Pavel Vrba. Od roku 2008 vládl s dvěma přestávkami Petr Čech. Teď se našel j...

Darida byl u výhry Herty. Atalanta nadělila búra

20.January » Týden.cz
UVNITŘ VÝSLEDKOVÝ SERVIS. Fotbalisté Betisu Sevilla porazili ve 20. kole španělské ligy gólem z penalty v nastavení Gironu 3:2. Výhru zařídil v 94. minutě Sergio Canales.

Norimberk se po čtyřech zápasech dočkal gólu, s Herthou ale doma prohrál

20.January » Sport.cz
Fotbalisté posledního Norimberku podlehli v nedělním 18. kole bundesligy doma Hertě Berlín 1:3. Páté porážce v řadě nezabránil ani český záložník Ondřej Petrák, na vítězství hostů se od 57. minuty podílel Václav Darida, který vystřídal Grujiče.