Joan Crespo

Vztahuje se k

Kajakář Jiří Prskavec nenašel na MS přemožitele a stal se světovým šampionem

30.září » sportovnilisty.cz
Kajakář Jiří Prskavec se podruhé v životě stal mistrem světa ve vodním slalomu. Ve španělském Seu d`Urgell sjel trať nejrychleji ze všech kajakářů a nad druhým Španělem Davidem Llorentem vyhrál o 1,70 vteřiny. Třetí skončil domácí závodník Joan Cres…

Bravo! Prskavec je podruhé v kariéře mistrem světa. Přindiš skončil šestý

29.září » iSport.cz
Kajakář Jiří Prskavec se podruhé v kariéře stal mistrem světa ve vodním slalomu. Finálovou jízdu ve španělském Seu d'Urgell vyhrál s téměř dvousekundovým náskokem před domácím rivalem Davidem Llorentem, který se připravil o titul dotykem branky.

Kajakář Prskavec se stal suverénně mistrem světa!