Barbora Chumlenová

Related to

OBRAZEM: Na Štěpánce se poslední den roku sešlo přes sto běžců

2.January » Boleslavský deník
Poslední den v roce se více než sto běžců a běžkyň všech věkových kategoriích zúčastnilo Silvestrovského běhu v lesoparku na Štěpánce v Mladé Boleslavi. Tratě podle věkových kategorií měřily od 150 metrů až po 3 kilometry.

3. ročník Třeboňského maratonu úspěšně proběhl v sobotu

18.October » Svět běhu
Po roční pauze způsobené pandemií se v sobotu 16. října setkalo více než 3000 nadšenců, aby se zúčastnili COMPRESSPORT Třeboňský půl / maraton / 10 km. Na hlavní distanci 42,2 km vyhráli Lukáš Kozlík…

Co blbneš, brzdi. Chumlenová na trenéra nedala a zaběhla pátý čas české historie

1.September » Deník.cz
Doslova fantastický závod zaběhla v německém Lipsku vytrvalkyně Barbora Chumlenová. Postavila se na start běhu na 100 kilometrů, který byl mistrovstvím Německa. Mezi ženami nenašla konkurenci a jasně zvítězila. V celém startovním poli pak doběhla ...

Tato informační stránka o Barbora Chumlenová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Barbora Chumlenová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes