Adrián Chovan

Vztahuje se k

Adrián Chovan má za sebou debut za Panserraikos....

8.srpna » hetrik.sk
Bývalý brankár Slovana Bratislava Adrián Chovan má za sebou prvé dva zápasy u nového zamestnávateľa, gréckeho Panserraikosu.

Už žádné tvrdé souboje se Zeleným? Mistr Slovenska pátrá po nové jedničce a uvažuje o Nguyenovi

30.května » eFotbal.cz
Česká liga > Slovenský šampion Slovan Bratislava by mohl přijít o svou dosavadní brankářskou jedničku Adriána Chovana, jenž by se mohl vydat vstříc nějaké nové zahraniční výzvě.

Dva góly v rozmezí dvou minut. Sedlo si to, těší plzeňskou věž Chorého

29.června » iDNES.cz
Dva góly v rozmezí dvou minut, šance na hattrick i rozvířené emoce. Útočník fotbalové Viktorie Tomáš Chorý toho stihl během druhého poločasu přípravného duelu proti Slovanu Bratislava hodně. A především toho fotbalového.

Hladký je z ostrovů váben za Kuckou a Zmrhalem, na seznamu přání Slovanu je však i Macík ze Sigmy...

24.června » eFotbal.cz
Zahraničí > Byť nasbíral Adrián Chovan v minulé sezoně na bratislavském Tehelném poli hned osmnáct čistých kont, jeho ŠK Slovan Bratislava se však i tak na trhu rozhlíží po dalším strážci svatyně.

Snížení přišlo pozdě: Zlaté Moravce - Baník 3:2

Redakce - Porážkou 2:3 skončil přípravný zápas Baníku ve Zlatých Moravcích. Baník i vinou dvou vlastních gólů prohrával už 0:3, zlepšený výkon v druhé části druhého poločasu už stačil jen na snížení.

Tato informační stránka o Adrián Chovan zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Adrián Chovan" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes