15
new stories - click to show

Jolanta Byrtus

Related to

Talentovaná Půbalová doběhla patnáctá na MS juniorů, Beranovou podrazila před cílem soupeřka

12.February » ČT24
Šestnáctiletá běžkyně na lyžích Nela Půbalová skončila na juniorském mistrovství světa ve finském Vuokatti patnáctá v závodu na pět kilometrů volnou technikou. Další česká reprezentantka Jolanta Byrtus uzavřela druhou desítku. Tereza Beranová ve v...

Talentovaná lyžařka Půbalová doběhla patnáctá na MS juniorů

12.February » iDNES.cz

Mistrovství Česka v běžeckém lyžování: Pechoušek, Půbalová a Randáková dosáhli hattrick

25.January » sportovnilisty.cz
Mistrovství republiky v běžeckém lyžování uzavřely v Novém Městě na Moravě závody volnou technikou s hromadným startem. Třetí vítězství ve třech dnech si připsali Jan Pechoušek, Nela Půbalová a Hana Randáková. V kategorii žen zvítězila stejně jako...

Skokani a sdruženáři devátí na MSJ

6.March » Sport.cz
Juniorští běžci na lyžích Tomáš Dufek, Šimon Pavlásek, Jakub Švejda a Tomáš Lukeš si v závodě na 4x5 km dojeli pro devátou příčku, čtveřice Barbora Antošová, Barbora Havlíčková, Jolanta Byrtus a Adéla Nováková skončila na 4x3,3 km jedenáctá.

Tato informační stránka o Jolanta Byrtus zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jolanta Byrtus" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes