Publikuje:

35,7 položek/den

Štatistiky Slovákov v NHL - najproduktívnejší bol Slafkovský

13:03
Útočník Montrealu ovládol bodovanie Slovákov s 50 bodmi, s 20 gólmi bol aj najlepší strelec a s 30 asistenciami najlepší nahrávač.

V extralige basketbalistiek je opäť finále Piešťany - Banská Bystrica

13:03
Klub z kúpeľného mesta má na dosah tzv. zlatý hetrik, „pumy“ naproti tomu bojujú o historicky prvé double (titul a Slovenský pohár).

Plzeň sa lúči s EKL so zdvihnutou hlavou, Koubek: Rozhodlo vylúčenie

11:58
Favorit napokon v predĺžení početnú prevahu využil a po víťazstve 2:0 narazí v boji o postup do finále na Club Bruggy.

Víťazom kvalifikácie šprintu F1 na VC Číny sa stal Norris

11:58
Druhý skončil Brit Lewis Hamilton z Mercedesu s mankom +1,261 s, tretia priečka patrila Španielovi Fernandovi Alonsovi zo stajne Aston Martin (+1,975).

Vatrano s tretím hetrikom v sezóne, prvé góly Čibrikova a Klapku

11:58
Vatrano skóroval najprv v presilovke, potom v rovnovážnom počte hráčov na ľade a v závere spečatil výsledok v oslabení gólom do prázdnej bránky, keď domáci odvolali brankára a skúšali to 6 proti 4.

Nagelsmann predĺžil zmluvu s DFB, trénerom Nemecka bude do roku 2026

11:58
Nemecko by mal viesť v prípade postupu z kvalifikácie na aj finálovom turnaji MS 2026 v USA, Kanade a Mexiku.

Frühauf ocenil hru Nemcov: Je na nás ako zareagujeme v sobotu

11:26
Podľa asistenta trénera Petra Frühaufa bola štvrtková prehra (3:7) v prípravnom stretnutí v Kaufbeurene úplne zaslúžená.

UŽ IDE DO TUHÉHO: Play off NHL odštartuje v noci na nedeľu

10:52
Vyraďovacie boje odštartuje prvý zápas série medzi Carolinou a New Yorkom Islanders, ktorý je na programe v sobotu o 23.00 SELČ.

Lantoši po prehre s Nemeckom verí, že facka tímu pomôže

9:48
Domáci výber si triumf 7:3 zaslúžil, zverenci Harolda Kreisa boli lepší v pohybe i v osobných súbojoch.

Pospíšil prispel k triumfu, MacKinnon prekonal rekord Šťastného

7:37
Pospíšil prihral v 26. minúte na gól Kevinovi Rooneymu, ktorý strelou z medzikružia zvýšil na 4:0 pre Calgary.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes