Publikuje:

3,1 položek/den

Slováci v príprave na MS v hokeji podľahli Čechom, rozhodla prvá tretina

0:09
Slovenská hokejová reprezentácia podľahla hostiteľovi svetového šampionátu 2:4. Príspevok Slováci v príprave na MS v hokeji podľahli Čechom, rozhodla prvá tretina je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Slovenskí hokejisti na MS do 18 rokov prehrali zápas s Lotyšmi, nepomohla im ani hra bez brankára

0:09
Mladí Slováci síce mali miernu streleckú prevahu, no súper ich školil z efektivity. Príspevok Slovenskí hokejisti na MS do 18 rokov prehrali zápas s Lotyšmi, nepomohla im ani hra bez brankára je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Jágr ohlásil svoju poslednú sezónu, chce se na dobre pripraviť a zvažuje aj film

0:09
Vo februári 2025 oslávi Jaromír Jágr už 53. narodeniny a aj ako majiteľ Kladna naozaj naskočí do nasledujúcej sezóny, bude to jeho už 37. ročník medzi profesionálmi. Príspevok Jágr ohlásil svoju poslednú sezónu, chce se na dobre pripraviť a zvažuje aj film je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Slovenský jachting bude mať po 16 rokoch zástupcu na olympiáde, miestenku do Paríža získal mladý Košičan

0:09
Ide o sedemnástu olympijskú miestenku pre Slovensko. Príspevok Slovenský jachting bude mať po 16 rokoch zástupcu na olympiáde, miestenku do Paríža získal mladý Košičan je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Bátovská Fialková hlási návrat do súťažného diania, konkurencia v ženskom biatlonovom tíme sa tak výrazne zvýši

0:09
Slovenská biatlonistka sa vracia po ročnej prestávke s materskými povinnosťami. Príspevok Bátovská Fialková hlási návrat do súťažného diania, konkurencia v ženskom biatlonovom tíme sa tak výrazne zvýši je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Slovenskí hokejisti v úvodnom zápase na MS do 18 rokov podľahli favoritovi, od Američanov dostali deväť gólov

26.dubna
Prehrávali už od tretej minúty, v každej tretine inkasovali po tri góly. Príspevok Slovenskí hokejisti v úvodnom zápase na MS do 18 rokov podľahli favoritovi, od Američanov dostali deväť gólov je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Desaťnásobné zvýšenie reklamy v RTVS ohrozí rovnováhu na trhu, varujú slovenskí vysielatelia

26.dubna
Asociácia televíznych vysielateľov Slovenska súčasne podotkla, že vláda tento zákon schválila po zásadných a verejne neprediskutovaných zmenách skôr, než sa s ním stihla verejnosť oboznámiť. Príspevok Desaťnásobné zvýšenie reklamy v RTVS ohrozí rovnováhu na trhu, varujú slovenskí vysielatelia je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Kouč slovenského majstra Stavjaňa naznačil pokračovanie v Nitre, do dôchodku sa nechystá ani Mezei

26.dubna
Pre kouča klubu spod Zoboru Antonína Stavjaňu je to druhý titul v slovenskej extralige, ten prvý získal v sezóne 2015/2016, keď sa s Nitrou radoval z prvej zlatej medaily. Príspevok Kouč slovenského majstra Stavjaňa naznačil pokračovanie v Nitre, do dôchodku sa nechystá ani Mezei je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Nitra dokončila spanilú jazdu cez play-off Tipos extraligy a získala svoj druhý titul slovenského šampióna (foto)

24.dubna
Pre hokejistov Nitry to bolo už šieste finále, no až štyrikrát (2014, 2017, 2019 a 2022) zo série o titul odchádzala ako zdolaný tím. Príspevok Nitra dokončila spanilú jazdu cez play-off Tipos extraligy a získala svoj druhý titul slovenského šampióna (foto) je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Šatan verí, že Hrivík stihne MS v hokeji 2024. Chce osloviť aj Kelemena a dvojicu z play-off NHL