O hokeji, od fanúšikov pre fanúšikov. Live prenosy z hokeja. Tipovacie súťaže.

Publikuje:

5,5 položek/den

Nitra získala titul, triumf 2:1 nad SNV vo 4. finále zariadil Bubela

21:20
Hokejisti HK Nitra sa stali majstrami Tipos extraligy v sezóne 2023/24. V štvrtom finálovom stretnutí play off zdolali Spišskú Nová Ves 2:1 po predĺžení a v sérii triumfovali 4:0 na zápasy. Víťazný gól zaznamenal v 62. minúte Miloš Bubela. Pre "corgoňov" je to druhý slovenský titul v histórii.

Prvý súper Slovenska na MS 18 2024: USA

20:15
Na začiatok šampionátu čaká na Slovensko možno najlepší tím. Viackrát sme už videli zápasy, v ktorých sa naši reprezentanti márne snažili zastaviť útočné lavíny amerických hráčov. Dúfajme, že tentokrát bude ich snaha úspešnejšia, ako pri poslednom meraní síl v roku 2019, kedy Slováci utrpeli vysokú prehru 5:12. Zápas sa začína vo štvrtok 25.apríla o 13:00.

Profily slovenských reprezentantov na MS 18 2024: Útočníci

12:35
Útočníci sú zvyčajne tými najväčšími hviezdami každého tímu. Sú to práve oni, kto rozhodujú zápasy a na nich bude ležať najväčšia zodpovednosť za výhry alebo prehry. V súčasnom tíme nájdeme viacero zaujímavých hráčov, o ktorých ešte určite budeme počuť. Nielen v súvislosti so slovenskou reprezentáciou, ale možno aj v spojitosti s NHL.

Florida zdolala Tampu 3:2 pp, Colorado vyhralo na ľade Winnipegu 5:2

9:18
Hokejisti NY Rangers zvíťazili v druhom zápase 1. kola play off NHL nad Washingtonom 4:3 a zvýšili stav série na 2:0. V prvej formácii hostí bol aj slovenský obranca Martin Fehérváry. Triumf z úvodného stretnutia potvrdila aj Florida, ktorá zdolala Tampu Bay 3:2 po predĺžení. Slovák Erik Černák hral za hostí v druhej obrannej dvojici. Vyrovnať v sérii sa naopak podarilo Nashvillu, ktorý vyhral na ľade Vancouveru 4:1.

Profily slovenských reprezentantov na MS 18 2024: Obrancovia

6:05
Obranné rady slovenskej reprezentácie by mohli zohrať dôležitú úlohu. Nájdeme tam vysokých a fyzicky dobre stavaných hráčov, ale aj tých menších, no pohyblivejších. Hviezdou by mohol byť Luka Radivojevič, ktorý má za sebou už aj juniorský šampionát. Zaujímavé bude aj sledovať výkony Patryka Zubeka, ktorý len nedávno získal povolenie hrať za Slovensko.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes