15
nových článků - klikněte pro zobrazení

FutbalPortal.sk

Popis:

Priamo na bránu, od fanúšikov pre fanúšikov. MS 2010 v Afrike. Extraliga a Fifa. Live prenosy z futabalu. Tipovacie súťaže.

19:57
Futbalisti AS Trenčín majú hlavu v smútku. Len o povestný vlások im unikla tak vysnívaná skupina o titul. Zverenci srbského trénera Iliju Stolicu nedokázali v poslednom 22. kole základnej časti Niké ligy vyhrať na Záhorí a v Skalici len remizovali 0:0.

Predstavujeme talent - Tobiáš Diviš

19:57
Jeho prvotným zameraním bolo strieľanie gólov. Darilo sa mu to v Ružomberku, kde začínal i neskôr v Liptovskom Mikuláši, kde ho ale pretransformovali aj na krajného obrancu. Mladík z Likavky Tobiáš Diviš si so svojimi úlohami poradil dobre, v minulom ročníku debutoval vo Fortuna lige a v aktuálnom hrá výborne za Liptákov v druholigovej súťaži.

3. kolo nadstavbovej časti Niké ligy tipuje Ján Chovanec

14:37
Po marcovej reprezentačnej prestávke sa od piatka naplno rozbehne kolotoč futbalovej Niké ligy. V 3. kole nadstavbovej časti skupiny o titul bude veľkým ťahákom sobotňajší súboj Slovana a Podbrezovej. Vrátia Belasí Železiarom nedávnu pohárovú prehru? V nedeľu zase uvídíme klasický boj o pozíciu, konkrétne o 2. miesto. Spartak Trnava posilnený výhrou v derby privíta Žilinu.

Calzonu zaskočil zlý prvý polčas: Akoby sme sa teraz spoznali

27.března
Slovenská futbalová reprezentácia má za sebou duel v Nórsku, z ktorého panujú rozpačité dojmy. Po nevydarenom prvom polčase vstúpili Slováci do druhého dejstva s "prijateľným" gólovým mankom. Následne mužstvo trénera Francesca Calzonu, ktoré prenasleduje rozsiahla maródka, zlepšilo hru a vybojovalo cennú remízu 1:1.

Nemci zdolali Holandsko 2:1, Slovinci zdolali Portugalsko 2:0

27.března
Futbalisti Brazílie remizovali v šlágri utorkového programu prípravných zápasov v Madride so Španielskom 3:3. O remíze rozhodol v siedmej minúte nadstaveného času z penalty Lucas Paqueta, dve jedenástky premenili aj domáci hráči. Nemeci zvíťazili nad Holandskom 2:1. V 85. minúte o tom rozhodol Niclas Füllkrug. Portugalčania prekvapujúco prehrali na pôde Slovinska 0:2.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes