Oba góly ze hry padly až v závěru třetí třetiny, dělila je jen minuta a 14 sekund. Ve čtvrté sérii nájezdů neuspěl útočník Čeljabinsku Lukáš Sedlák, v páté však Will vychytal Ryana Spoonera a Hyka rozhodl. Zatímco Will měl v utkání 29 zásahů, jeho protějšek Vladimir Galkin zastavil zřídkakdy vídaných 53 střel, z toho 27 v druhé třetině.
Jokerit Helsinky si doma poradil se Soči 4:2, na druhou branku vítězů přihrál obránce David Sklenička. Finský celek po nepovedeném vstupu do ligy vyhrál podeváté za sebou.
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čeljabinsk | 50 | 23 | 12 | 3 | 12 | 153:119 | 73 |
2. | Magnitogorsk | 48 | 26 | 8 | 3 | 11 | 164:120 | 71 |
3. | Kazaň | 48 | 21 | 9 | 6 | 12 | 129:109 | 66 |
4. | Nižněkamsk | 49 | 16 | 6 | 8 | 19 | 121:140 | 52 |
5. | Jekatěrinburg | 44 | 14 | 3 | 6 | 21 | 122:127 | 40 |
6. | Kunlun | 48 | 7 | 2 | 7 | 32 | 101:198 | 25 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ufa | 46 | 24 | 4 | 6 | 12 | 131:97 | 62 |
2. | Omsk | 47 | 24 | 4 | 2 | 17 | 137:104 | 58 |
3. | Novosibirsk | 49 | 18 | 8 | 5 | 18 | 107:105 | 57 |
4. | Nur-Sultan | 47 | 14 | 8 | 4 | 21 | 127:138 | 48 |
5. | Chabarovsk | 50 | 12 | 7 | 8 | 23 | 97:125 | 46 |
6. | Vladivostok | 48 | 10 | 4 | 5 | 29 | 85:148 | 33 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad | 47 | 24 | 6 | 6 | 11 | 144:97 | 66 |
2. | Jokerit Helsinky | 47 | 22 | 7 | 6 | 12 | 143:113 | 64 |
3. | Spartak Moskva | 48 | 19 | 7 | 4 | 18 | 122:118 | 56 |
4. | Nižnij Novgorod | 47 | 20 | 1 | 7 | 19 | 117:113 | 49 |
5. | Podolsk | 48 | 9 | 6 | 13 | 20 | 121:149 | 43 |
6. | Soči | 47 | 13 | 5 | 5 | 24 | 110:131 | 41 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dynamo Moskva | 48 | 26 | 4 | 4 | 14 | 159:119 | 64 |
2. | Čerepovec | 48 | 18 | 10 | 7 | 13 | 127:114 | 63 |
3. | CSKA Moskva | 47 | 18 | 11 | 5 | 13 | 120:107 | 63 |
4. | Jaroslavl | 47 | 19 | 4 | 9 | 15 | 113:103 | 55 |
5. | Minsk | 47 | 18 | 5 | 8 | 16 | 138:144 | 54 |
6. | Riga | 45 | 9 | 5 | 9 | 22 | 93:143 | 37 |
Metallurg Magnitogorsk - CSKA Moskva 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
Branky: 08:40 Goldobin (Zernov, Pašnin), 22:28 Karpov (Hultström, Goldobin), 43:01 Currie (Goldobin, Čibisov), 58:32 Leipsic (Pašnin). Rozhodčí: Kulakov, Sergejev – Zakarov, Šeljanin.
Metallurg Magnitogorsk Košečkin (Olkinuora) – Zemčonok, J. Jakovlev (C), Hultström, Makljukov, Minulin, Pašnin (A), Nikolajev – Košelev, Currie, Čibisov – Karpov, Zernov, Goldobin – Nikoncev (A), Maillet, Leipsic – Akolzin, Několenko, Korosteljov – Jurov.
CSKA Moskva Ivan Fedotov (Reideborn, Kiseljov) – Ar. Sergejev, Dahlbeck (A), N. Nestěrov, Blažijevskij, Gilmour, Svedberg, Makarov, Lugovjak – Alexandr Popov, Andronov (C), Sošnikov – Grigorenko, Wallmark, Slepyšev – Okulov, Sorkin, S. Plotnikov (A) – Jurtajkin, Guskov, Kotkov.
Jokerit Helsinky - HK Soči 4:2 (1:0, 2:0, 1:2)
Branky: 19:51 Björninen (P. Holm, Schroeder), 21:26 O. Leskinen (H. Ikonen, D. Sklenička), 39:16 Kivistö (O'Neill, Friman), 42:58 Turunen (Junttila, Norman) - 51:11 Jakimov (Žabrejev, Nikolajev), 58:51 Ruděnkov (Pilipenko). Rozhodčí: Bukin, Hribik – Lazarev, Kučava.
Jokerit Helsinky Juvonen (Lindbäck) – Lindbohm (A), P. Holm, O. Leskinen, D. Sklenička, Kivistö, Friman – Junttila, O'Neill (A), Turunen – Savinainen, Norman, Pakarinen – Halme, Schroeder, H. Ikonen – Joensuu, Björninen, M. Anttila (C).
HK Soči Treťjak (Hellberg) – Kamalov, Jaks, Valencov, Rundblad, Miščenko, Baldajev, Zorkin – Bakoš, Vicharev (C), Ruděnkov (A) – Peťkov, Točickij (A), Lipon – Feoktistov, Jakimov, Pilipenko – Nikolajev, Garajev, Žabrejev – Bakanov.
Torpedo Nižnij Novgorod - Dynamo Moskva 4:2 (0:0, 2:0, 2:2)
Branky: 24:05 Žafjarov (Hrivík, Lennström), 25:08 Ťanulin, 49:11 Verjajev (Čechovič), 59:24 Gončaruk (Šenfeld) - 47:58 O'Dell (Galijev, Klinkhammer), 49:48 Vojnov (Šipačov). Rozhodčí: Bělov, Sidorenko – Ivanov, Černyšev. Diváci: 3000.
Torpedo Nižnij Novgorod Kočetkov (Tichomirov) – Martynov, Pajgin, Šepelev, Lennström, Orlov, Vereščagin, Marin – Žafjarov (A), Hrivík, Agostino – Zaar, Miele, Čechovič – Gončaruk, A. Michejev, Šenfeld (C) – Ťanulin, Urakov (A), Verjajev – Ilja Fedotov.
Dynamo Moskva I. Bočarov (Jerjomenko) – Mironov (A), Vojnov, An. Sergejev, Pribylskij, Pedan, J. Zajcev, Novikov – Petunin, Šipačov (C), Galijev – Raševskij, O'Dell (A), Klinkhammer – O. Zajcev, Fisenko, Michajlov – Igumnov, Jefremov, Čebykin – Nikonov.
HC Dinamo Minsk - SKA Petrohrad 1:2P (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)
Branky: 27:14 R. Gorbunov (K. Voronin, Usov) - 22:55 Chusnutdinov, 64:10 Burdasov (Falkovskij, Vey). Rozhodčí: Birin, Fatejev – Osipov, Šišlo. Diváci: 12 617.
HC Dinamo Minsk Kolosov (S. Bolšakov) – L. Bengtsson, Korobov (C), Almqvist, Jerjomenko, Šinkevič (A), A. Lindholm, J. Krejčík – T. Beck (A), M. Kempe, Strömwall – Tedenby, Graovac, Alistrov – K. Voronin, Mosaljov, R. Gorbunov – Varfolomejev, Usov, Suvorov – Bujnickij.
SKA Petrohrad Lars Johansson (Samonov) – Kirsanov, Ožiganov, Falkovskij, Koromyslov, Pylenkov, Pautov, Dyblenko – K. Marčenko, Vey, Cicjura – Burdasov (A), Kemppainen, Kuzmenko – Timkin (C), Händemark, Ketov (A) – Chusnutdinov, M. Vorobjov, E. Galimov – Moisejev.
Avtomobilist Jekatěrinburg - Traktor Čeljabinsk 1:2N (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)pen. 1:2
Branky: 53:52 Šumakov (Arzamascev, Makejev) - 52:40 V. A. Tkačov (Osnovin, Bailen), Hyka. Rozhodčí: Odinš, Oskirko – Strelcov, Sysujev. Diváci: 856.
Avtomobilist Jekatěrinburg Galkin (Šikin) – Ščemerov, Trjamkin (C), Zborovskij, Gurkin, Alexej Vasilevskij (A), Arzamascev, Sitnikov – Makejev, S. Da Costa, Šumakov – Macek (A), Spooner, Prince – Romancev, P. Cormier, Bělousov – S. Bočarov, P. Kulikov, Chripunov – Mylnikov.
Traktor Čeljabinsk Will (Garipov) – Jarullin (A), Pilut, Bailen, Tělegin, Kulik, Karpuchin, Kirpičnikov – Pulkkinen, Byvalcev, Kalinin (C) – Hyka, Sedlák (A), Těrtyšnyj – V. Abramov, V. A. Tkačov, Osnovin – Fatějev, Šolochov, Kapustin – Gorjunov-Rolgizer.
HC Viťaz Moskevská oblast - Amur Chabarovsk 4:1 (2:0, 2:0, 0:1)
Branky: 11:27 Smolin (K. Ljamin, Malychin), 16:14 Ojamäki (Malychin), 22:59 Audette (Ojamäki), 32:17 M. Aaltonen (Audette) - 46:52 Fajzullin (A. Gorškov, Jordán). Rozhodčí: Bondar, Raming – Goljak, Poljakov. Diváci: 1 000.
HC Viťaz Moskevská oblast I. Ježov (Todykov, 56. Kloberdanec) – Vi. Antipin, Voronkov, K. Ljamin (A), Jepišin, Borodkin, D. Musin, Rydčenko – Audette, M. Aaltonen (A), Ojamäki – N. Gončarov, Indrašis, Jaremčuk – Malychin (C), V. Popov, Smolin – Ivaňuženkov, Nesterov, Laričev – S. Děmidov.
Amur Chabarovsk Alikin (Jevgrafov) – Mašín, S. Těreščenko, Jordán (C), Pedan, V. Vasiljev, Korjagin, Byčkov – A. Gorškov, Zubov (A), Fajzullin – V. Butuzov (A), Tomášek, Lenc – Alexejev, Šarov, Zyrjanov – Zaseda, Železkov, Michasjonok.
Avangard Omsk - Red Star Kunlun 5:0 (0:0, 2:0, 3:0)
Branky: 32:38 Kosov (Prochorkin), 35:39 Gricjuk (C. Knight, Kaski), 40:44 Gricjuk (Běreglazov, Šaripzjanov), 43:17 Dědunov (Kaski), 57:22 D. Sokolov (N. Jakupov, Jemelin). Rozhodčí: Prokuratov, Fatejev – Viljugin, Šeljanin. Diváci: 826.
Avangard Omsk Š. Hrubec (Vasilij Děmčenko) – Běreglazov, Šaripzjanov, M. Gončarov, K. Gotovec, Kaski, Jemelin (C) – Gricjuk, C. Knight (A), Cehlárik – V. Žarkov, Kablukov (A), Dědunov – N. Jakupov, Prochorkin, Brjukvin – Kosov, D. Ševčenko, N. Komarov – D. Sokolov, Cholodilin.
Red Star Kunlun Lazušin (J. Smith) – Sproul (A), Chelios, D. Osipov, N. Chlystov, Fram, Bartley (A), Jen – Yip (C), Tyler Wong, S. Foo – M. Abramov, Lockhart, Werek – Nicholls, C. Kane, Squires – Yuen, P. Foo, Pu.
Barys Nur-Sultan - HC Sibir Novosibirsk 2:1P (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)
Branky: 20:36 D. Dietz (R. Starčenko, Valk), 64:03 Valk (R. Starčenko, Michajlis) - 33:43 V. Komarov (Setdikov, Kručinin). Rozhodčí: Olenin, Soin – Zacharenkov, Sivov.
Barys Nur-Sultan Ortio (Bojarkin) – D. Dietz (C), Morrow, Alsing, Martinsson, Šalapov, Samat Danijar – Michajlis (A), Valk, Lilja – Kunyk, Frattin, R. Starčenko (A) – J. Berglund, Šestakov, Savickij – Petuchov, Gurkov, Musorov – Šaichmeddenov, Asetov.
HC Sibir Novosibirsk Säteri (Krasotkin) – N. Děmidov (A), Jefremov, K. Alexejev, J. Alanov, Ilja Morozov, Achijarov, Jermakov – Pjanov, Dubakin, O. Li (C) – Golubev, Litovčenko, Šarov – N. Shore (A), Wedin, Kručinin – V. Komarov, Setdikov, A. Jakovlev – Ovčinnikov.
Lokomotiv Jaroslavl - Salavat Julajev Ufa 2:3P (1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)
Branky: 01:49 Rafikov (Iljenko, Kudrjavcev), 30:10 Kraskovskij (Polunin, Korškov) - 39:39 Hartikainen, 58:36 Manninen (Šmeljov, M. Granlund), 60:27 Manninen (Hartikainen, M. Granlund). Rozhodčí: Naumov, Ravodin – Parikov, Stroganov.
Lokomotiv Jaroslavl Pasquale (D. Isajev) – A. Marčenko, Rafikov, Jelesin, Barancev, M. Osipov, Čerepanov, Naumenko – Boucher, Šalunov, De. Alexejev – Kraskovskij, Polunin, Korškov – Ge. Ivanov, Kajumov, J. Averin – Nikulin, Iljenko, M. Beljajev – Kudrjavcev.
Salavat Julajev Ufa Metsola (Šaryčenkov) – Panin, Muchamadullin, Koledov, Naumenkov, Zubarev, J. Birjukov, Lisovec – M. Granlund, Manninen, Hartikainen – N. Kuljomin, Kadějkin, Šmeljov – V. Tichonov, R. Amirov, Chochrjakov – Platt, Baškirov, Alalykin – Kartajev.