Novinky

Čtvrtečka s čistým kontem proti Jablonci

Jak si vedli naši hráči na hostování?

Sdílet

Jan Čtvrtečka má za sebou premiéru v této sezoně a hned udržel čisté konto proti Jablonci. První asistenci v Polsku si připsal Matěj Hanousek. Michal Trávník nastoupil na první minuty v turecké soutěži. Kristián Flak se podílel na senzačním vítězství Liptovského Mikuláše nad Žilinou.

FORTUNA:LIGA

Teplice 1:0 Jablonec
Poprvé v této sezóně se mezi tři tyče domácích dostal Jan Čtvrtečka, který zaznamenal dva úspěšné zákroky, obdržel žlutou kartu a udržel si čisté konto. Nová posila Teplic, Jan Fortelný, ještě nebyl v nominaci.
Olomouc 3:3 České Budějovice
V brance hostí se opět představil Vojtěch Vorel. V zápase si připsal pět úspěšných zákroků, čímž pomohl hostům k zisku cenného bodu.
Mladá Boleslav 0:2 Slavia
Z pozice náhradníka nastoupil do utkání v 61. minutě Dominik Plechatý. Do statistik si připsal žlutou kartu.
Ostrava 3:1 Pardubice
David Lischka nastoupil opět v základní sestavě a při vítězství Baníku odehrál celých 90 minut.
Liberec 0:1 Plzeň
Ondřej Novotný strávil celý duel jen na lavičce náhradníků. Filip Havelka nemohl nastoupit kvůli červené kartě.
Bohemians 1:1 Sparta
Hugo Jan Bačkovský nemohl nastoupit proti svému mateřskému klubu.
Příště:
Sobota 21.08. od 16:00 Mladá Boleslav – Teplice (Plechatý – Čtvrtečka, Fortelný)
Sobota 21.08. od 16:00 Pardubice – Bohemians (Bačkovský)
Neděle 22.08. od 16:00 České Budějovice – Liberec (Vorel – Havelka, Novotný)
Neděle 22.08. od 19:00 Slavia – Ostrava (Lischka)

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Dukla 4:1 Chrudim
Jiří Kulhánek odehrál za Duklu celý zápas a přispěl k výhře domácích. V sezoně zazím nevynechal ani minutu.
Příbram 2:2 Varnsdorf
Vojtěch Lukavský ani tentokrát v dresu Příbrami nenastoupil.
Příště:
Sobota 21.08. od 17:00 Příbram – Sparta B (Lukavský)
Neděle 22.08. od 17:00 Táborsko – Dukla Praha (Kulhánek)

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA

Hostoun 1:2 Motorlet Praha
Daniel Žížala nastoupil za hosty do utkání v 81. minutě. Během jeho pobytu na trávníku rozhodl Motorlet o zisku tří bodů.
Zápy 1:1 Zbuzany
Adam Borkovec proseděl celý zápas jen na lavičce náhradníků hostů.
Příště:
Sobota 21.08. od 10:15 Zbuzany – Bohemians B ( Borkovec)
Neděle 22.08. od 10:30 Plzeň B – Motorlet Praha ( Žížala)

SLOVENSKO

Pohronie 1:1 Sereď
Daniel Horák odehrál plných 90 minut za domácí tým.
Liptovský Mikuláš 2:1 Žilina
Liptovský Mikuláš si připsal první body v aktuální sezoně, když zvítězil nad rozjetou Žilinou 2:1. V dresu domácích nastoupil Kristián Flak, který střídal až v nastaveném čase 2. poločasu.
Příště:
Pátek 20.08. od 20:00 Zlaté Moravce-Vráble – Pohronie ( Horák)
Sobota 21.08. od 18:00 Michalovce – Liptovský Mikuláš ( Flak )

POLSKO

Stal Mielec 2:1 Wisla
Za hosty se v základní sestavě představil Matěj Hanousek. Osmadvacetiletý obránce absolvoval celý duel a při jediném gólu Wisly si připsal asistenci.
Příště:
Sobota 21.08. od 20:00 Leczna – Wisla ( Hanousek)

TURECKO

Hatayspor 1:1 Kasimpasa
Uplynulý víkend odstartovala už i turecká nejvyšší soutěž. Michal Trávník si připsal premiérové minuty v této lize, když do duelu zasáhl v 77. minutě.