40. EcceHomo 2021 ve Šternberku je minulostí a zde jsou jeho vítězové ( a jejich nejbližší peronásledovatelé) v rámci jednotlivých tříd a kategorií. Včetně jejich fotografií.
Rank | Driver | # | Nation | Team | Class | Car | 20m | 100m | 5200m km/h | Head1 | 20m | 100m | 5200m km/h | Head2 | RUN |
1. | MICHL Dan | 30 | Michl ACCR Team | Group 1 | Lotus Elise | 1.72 | 4.23 | 2:07.18/207 | 3:10.60 | 1.72 | 4.23 | 2:06.05/207 | 3:08.93 | 6:19.53 | |
2. | BRATSCHI Ronnie | 29 | Eventseelisberg | Group 1 | Mitsubishi Evo VII RS | 1.52 | 4.03 | 2:08.20/214 | 3:12.33 | 1.59 | 4.04 | 2:16.70/212 | 3:21.51 | 6:33.84 | |
3. | SCHAGERL Karl | 31 | MSC Muehlbach am Hochkönig | Group 1 | VW Golf Rallye TFSI-R | 1.58 | 4.13 | 2:10.38/178 | 3:17.23 | 1.58 | 4.06 | 2:15.97/158 | 3:32.39 | 6:49.62 | |
Rank | Driver | # | Nation | Team | Class | Car | 20m | 100m | 5200m km/h | Head1 | 20m | 100m | 5200m km/h | Head2 | RUN |
1. | „DUBAI“ | 34 | Berg Monster Team | Group 2 | Mitsubishi Lancer Evo Berg Monster | 1.53 | 4.03 | 2:10.38/206 | 3:15.97 | 1.60 | 4.07 | 2:08.75/211 | 3:14.32 | 6:30.29 | |
2. | MILOŇ Jan | 35 | Jantar Team | Group 2 | Škoda Fabia R5 | 1.48 | 3.96 | 2:15.01/178 | 3:25.66 | 1.46 | 4.02 | 2:13.68/179 | 3:24.71 | 6:50.37 | |
3. | GLINZNER Gerald | 39 | Glinzner Motorsport | Group 2 | Porsche GT3 Cup | 1.93 | 4.82 | 2:22.67/181 | 3:36.03 | 1.86 | 4.76 | 2:21.96/177 | 3:34.42 | 7:10.45 | |
Rank | Driver | # | Nation | Team | Class | Car | 20m | 100m | 5200m km/h | Head1 | 20m | 100m | 5200m km/h | Head2 | RUN |
1. | MIGLIUOLO Antonino | 41 | Antonino Migliuolo | Group 3 | Mitsubishi Lancer Evo IX | 1.95 | 4.80 | 2:16.98/182 | 3:28.61 | 1.55 | 4.29 | 2:16.57/185 | 3:27.65 | 6:56.26 | |
2. | HARTL Roland | 44 | Roland Hartl | Group 3 | Mitsubishi Lancer Evo VI | 1.50 | 4.24 | 2:22.25/170 | 3:35.90 | 1.53 | 4.26 | 2:20.91/170 | 3:33.30 | 7:09.20 | |
3. | VAVŘINEC Tomáš | 40 | ACCR Czech CRC Team | Group 3 | Mitsubishi Lancer Evo IX RS | 1.64 | 4.45 | 2:24.47/174 | 3:38.25 | 1.55 | 4.41 | 2:24.32/161 | 3:39.03 | 7:17.28 | |
4. | VOJÁČEK Lukáš | 51 | ACCR Czech Ennoble Team | Group 3 | Subaru Impreza WRX STI | 1.71 | 4.73 | 2:31.03/166 | 3:44.35 | 1.64 | 4.90 | 2:32.16/162 | 3:47.35 | 7:31.70 | |
Rank | Driver | # | Nation | Team | Class | Car | 20m | 100m | 5200m km/h | Head1 | 20m | 100m | 5200m km/h | Head2 | RUN |
1. | OŠMERA Jiří | 48 | Jiří Ošmera | Group 4 | VW Scirocco | 2.19 | 5.74 | 2:29.63/162 | 3:47.23 | 2.14 | 5.73 | 2:27.85/165 | 3:41.99 | 7:29.22 | |
2. | AMBRUZ Peter | 49 | Ambruz Racing | Group 4 | Mitsubishi Lancer Evo IX | 1.54 | 4.44 | 2:22.80/173 | 3:35.77 | 3.05 | 8.71 | 2:43.71/171 | 3:58.82 | 7:34.59 | |
3. | JURISIC Matija | 47 | Matija Jurisic | Group 4 | Škoda Fabia S2000 | 1.69 | 4.80 | 2:26.75/162 | 3:39.23 | 1.76 | 4.87 | 2:36.89/155 | 3:55.46 | 7:34.69 | |
Rank | Driver | # | Nation | Team | Class | Car | 20m | 100m | 5200m km/h | Head1 | 20m | 100m | 5200m km/h | Head2 | RUN |
1. | PREK Aleš | 54 | Športni Klub Vrhnika | Group 5 | HONDA CIVIC TYPE R | 2.02 | 5.47 | 2:33.05/156 | 3:49.21 | 2.09 | 5.53 | 2:32.56/158 | 3:48.30 | 7:37.51 | |
2. | ČAMBÁLIK Bohumír | 58 | Strong Racing Team | Group 5 | HONDA CIVIC TYPE-R EP3 | 1.94 | 5.25 | 2:34.64/158 | 3:51.63 | 1.90 | 5.27 | 2:32.33/158 | 3:48.29 | 7:39.92 | |
3. | PLUHAŘ Jindřich | 56 | AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK | Group 5 | Nissan Sunny 2.0 GTI | 2.16 | 5.75 | 2:33.95/163 | 3:51.63 | 2.03 | 5.48 | 2:33.68/160 | 3:51.59 | 7:43.22 | |
4. | KACVINSKY Peter | 61 | Ambruz Racing | Group 5 | RENAULT CLIO RS | 2.24 | 5.83 | 2:45.93/147 | 4:09.18 | 2.38 | 6.02 | 2:45.70/146 | 4:07.65 | 8:16.83 | |
Rank | Driver | # | Nation | Team | Class | Car | 20m | 100m | 5200m km/h | Head1 | 20m | 100m | 5200m km/h | Head2 | RUN |
1. | VONDRÁK Martin | 12 | Martin Vondrák | D/E2-SS-2000 | Tatuus Formula Masters | 1.68 | 4.33 | 2:05.64/193 | 3:06.96 | 1.64 | 4.26 | 2:04.36/193 | 3:05.26 | 6:12.22 | |
2. | WALDY JR Hermann | 11 | MSC Rottenegg | D/E2-SS-2000 | Formel Tatuus Master | 1.83 | 4.43 | 2:10.91/191 | 3:17.86 | 1.77 | 4.40 | 2:08.51/194 | 3:14.35 | 6:32.21 | |
Rank | Driver | # | Nation | Team | Class | Car | 20m | 100m | 5200m km/h | Head1 | 20m | 100m | 5200m km/h | Head2 | RUN |
1. | MERLI Christian | 1 | Christian Merli | D/E2-SS-3000 | Osella FA 30 Zytek LRM | 1.61 | 4.03 | 1:48.97/233 | 2:41.56 | 1.67 | 4.09 | 1:47.80/238 | 2:39.88<TR | 5:21.44 | |
2. | BENEŠ Miloš | 5 | GMS Racing Team | D/E2-SS-3000 | Osella FA 30 | 1.76 | 4.20 | 1:53.79/228 | 2:48.40 | 1.70 | 4.10 | 1:51.39/228 | 2:45.66 | 5:34.06 | |
3. | DEGASPERI Diego | 3 | Diego Degasperi | D/E2-SS-3000 | Osella FA 30 Zytek | 1.85 | 4.33 | 1:54.08/228 | 2:50.48 | 1.97 | 4.46 | 1:52.49/223 | 2:46.94 | 5:37.42 | |
4. | PETIT Sebastien | 16 | Sebastien Petit | D/E2-SS-3000 | Nova NP01-2 | 1.63 | 4.06 | 1:54.92/206 | 2:52.49 | 1:54.74/209 | 2:51.87 | 5:44.36 | |||
5. | BORMOLINI Fausto | 2 | Fausto Bormolini | D/E2-SS-3000 | Reynard 2Kl | 1.67 | 4.05 | 1:55.96/216 | 2:53.02 | 1.65 | 4.13 | 1:54.56/223 | 3:02.32 | 5:55.34 | |
6. | JANÍK Václav | 7 | Nutrend Accr Czech Team | D/E2-SS-3000 | Lola B03/51 | 1.87 | 4.48 | 2:04.38/194 | 3:07.08 | 1.79 | 4.36 | 2:03.41/191 | 3:05.15 | 6:12.23 | |
7. | NAPIONE Renzo | 4 | Renzo Napione | D/E2-SS-3000 | Reynard K02 | 1.81 | 4.30 | 2:04.95/200 | 3:09.26 | 1.70 | 4.17 | 2:03.47/204 | 3:07.32 | 6:16.58 | |
8. | SVOBODA Jiří | 8 | Nutrend – Jantar Team | D/E2-SS-3000 | Lola B02/50 | 2.24 | 5.70 | 2:18.13/184 | 3:26.98 | 1.92 | 4.55 | 2:11.64/188 | 3:17.67 | 6:44.65 | |
Rank | Driver | # | Nation | Team | Class | Car | 20m | 100m | 5200m km/h | Head1 | 20m | 100m | 5200m km/h | Head2 | RUN |
1. | MLEJNEK Aleš | 22 | Aleš Mlejnek | CN/E2-SC-2000 | Norma M 20 | 1.70 | 4.55 | 2:16.61/172 | 3:23.41 | 1.74 | 4.59 | 2:18.11/171 | 3:25.11 | 6:48.52 | |
2. | DĚDEK David | 21 | Nutrend Accr Czech Team | CN/E2-SC-2000 | Norma M 20 FC | 1.60 | 4.25 | 2:29.99/181 | 3:37.12 | 1.71 | 4.43 | 2:12.49/187 | 3:17.01 | 6:54.13 | |
3. | FRANK Alexander | 20 | MSC Rottenegg | CN/E2-SC-2000 | PRC FPR | 1.95 | 4.87 | 2:24.83/174 | 3:38.00 | 1.88 | 4.88 | 2:22.81/168 | 3:34.35 | 7:12.35 | |
Rank | Driver | # | Nation | Team | Class | Car | 20m | 100m | 5200m km/h | Head1 | 20m | 100m | 5200m km/h | Head2 | RUN |
1. | FAGGIOLI Simone | 14 | Best Lap SSD | CN/E2-SC-3000 | Norma Bardahl M20 FC | 1.59 | 3.86 | 1:49.39/231 | 2:41.61 | 1:47.98/231 | 2:40.30 | 5:21.91 | |||
2. | TRNKA Petr | 15 | ACCR Czech Trnka Racing Team | CN/E2-SC-3000 | NORMA M 20 FC Mugen | 1.70 | 4.10 | 1:52.22/223 | 2:46.60 | 1:51.95/222 | 2:45.94 | 5:32.54 | |||
3. | VÍTEK Petr | 17 | Climart Racing Team | CN/E2-SC-3000 | Osella PA 30 | 1.88 | 4.67 | 2:03.97/214 | 3:01.34 | 1.86 | 2:00.98/212 | 2:59.85 | 6:01.19 | ||
4. | MADRIAN Ferdinand | 18 | Ambruz Racing | CN/E2-SC-3000 | Norma M20 FC | 1.85 | 4.46 | 2:09.81/173 | 3:16.96 | 1.81 | 4.40 | 2:06.54/177 | 3:13.28 | 6:30.24 |