Čechům k výhře v Lize národů nad Izraelem stačila jedna střela na bránu a vlastenec

Česká reprezentace ve třetím utkání skupiny B2 Ligy národů zvítězila v Izraeli 2:1. K výhře jí pomohl kuriózní vlastní gól a trefa Vydry.

Svěřenci trenéra Šilhavého vedli už od 14.minuty, když Joel Abu Hanna přihrál malou domů, izraelský brankář Marciano nezpracoval míč a ten skončil až za brankovou čárou.

Hned po změně stran ve 47. minutě Masopust vyzval ke sprintu Matěje Vydru, který podél gólmana skóroval. Domácí snížili v 56. minutě Eranem Zahavim. V nastaveném čase Solomon prošel českou obranou a Vaclík nohou vytáhl míč na tyč.