CU Bohemians Praha – FK Meteor Praha 3 : 1(2 : 1)
Branky: 25. Červenka Adam,  33. Hruša Jan,  55. Krivosheev Patrik – 18. Artim Štěpán
Do utkání jsme vstoupili dobře a „Bohemku” jsme přehrávali. Odměnou nám za to byla krásná branka téměř z 25 metrů Štěpána Artima v 25. minutě. Druhá polovina poločasu však patřila domácím a po dvou zbytečných chybách v naší defenzívě, se soupeři podařilo průběh zápasu otočit na 2:1. V druhém poločase se nám podařilo opět protivníka přitlačit. Domácí hrozili jen nebezpečnými brejky. Po sérii naších šancí ze standardních situací, se jeden z těchto protiútoků podařilo soupeři proměnit. Šance jsme si poté vytvářeli jen zřídka, a když už jsme se do nějaké dostaly, nedokázali jsme ji proměnit. Pokud chceme myslet na bodové zisky v následujících zápasech s těžšími soupeři, musíme předvést lepší výkony.