pátek 31.5 15:00 - Areál Hilton Sezimovo Ústí

Soutěž pěveckých talentů.

Volyňský triatlon byl okořeněn o sklouznutí na skluzavce

Volyňský triatlon 2020 , Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

Volyňský triatlon 2020     Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

VOLYNĚ – Deváté pokračování napsal v sobotu 29. srpna Volyňský triatlon. Letos se ho zúčastnily dvě desítky závodníků, a to i proto, že počasí mu příliš nepřálo, celý den propršel. Nadšencům z řad převážně rekreačních sportovců, pro něž je akce zejména určena, to nevadilo. Absolvovali šest „bazénů“ (6x50 metrů) na místním koupališti, kdy při každém absolvování celého museli projít skluzavkou na plachtě. Poté následovalo 13,5 kilometru na kole a 3,5 kilometru běhu. V kategorii mužů vyhrál Jan Schovanec, v ženách byla nejlepší Jaroslava Fiedlerová a ve štafetách o třech členech byli nejlepší Vladimír Tesař, Marek Vávra a Dita Uhriková.