Plzeňská muzejní noc nalákala davy lidí - FOTKY

Již 20. ročník Plzeňské muzejní noci nabídl v pátek 31. května veřejnosti nahlédnout nejen do muzeí netradičním způsobem. Připraven byl bohatý program. Podívejte se na FOTKY.

Indiáni vstoupili do nového roku vítězstvím nad Olomoucí. Rozhodly až nájezdy

03.01.2020 20:27

Vítězství 3:2 na nájezdy vezou z Olomouce plzeňští hokejoví indiáni. O rozhodující trefu se postaral Vojtěch Němec.

2

Fanoušci v Olmouci se první branky dočkali v 9. minutě, skóre otevřel plzeňský Tomáš Mertl. Kohouti pak v přesilovce vyrovnali díky trefě Lukáše Nahodila. Oba týmy tak odcházely do šaten za stavu 1:1.

Ve 23. minutě vrátil modrobílým vedení Bohumil Jank. Obránce si tak odbyl svou premiérovou trefu v dresu Plzně. V závěru třetiny ale bylo opět vyrovnáno, minutu před přestávkou upravil skóre na 2:2 Jan Káňa.

V poslední dvacetiminutovce fanoušci viděli několik šancí na obou stranách, ale branky se nedočkali a duel dospěl do prodloužení. To ale nerozhodlo a došlo na samostatné nájezdy. Bonusový bod nakonec vybojovala Škodovka, rozhodující trefu si připsal Vojtěch Němec.

HC Olomouc: Konrád (Lukáš) – Švrček, Valenta, Ondrušek (A), Dujsík, Vyrůbalík (C), Jaroměřský, A. Rutar – Klimek, Nahodil, P. Musil – Burian, Strapáč, Irgl – Olesz, J. Knotek (A), Skladaný – Laš, J. Káňa, Handl.

HC Škoda Plzeň: Frodl (Kolář) – Budík, Čerešňák, Pulpán (A), Vráblík, Jank, L. Kaňák – Kantner, Mertl (A), Gulaš (C) – Malát, Kracík, Pour – Rob, V. Němec, P. Zdráhal – Straka, Kodýtek, Eberle.