Kolumbijský talent Egan Bernal (Team Ineos) ovládl horský dojezd 7. etapy Tour de Suisse a upevnil své vedení v celkovém pořadí. Necelé 3 kilometry pod vrcholem zaútočil a osamoceně si dojel pro etapové vítězství. 23 vteřin za ním dojeli do cíle Rohan Dennis a Domenico Pozzovivo (oba Bahrain-Merida). Právě Dennis je před zítřejší časovkou průběžně druhý 41 vteřin za Bernalem. Jan Hirt (Astana) dojel pátý a na stejném místě je i průběžně.
Sedmý den byla na pořadu více než 210 kilometrů dlouhá etapa, která končila na kopci San Gottardo. Tam na jezdce v závěru čekalo několik kilometrů po kostkách. Ještě před tím museli jezdci navíc překonat jednu prémii 2. a jednu 1. kategorie.
Jako únik dne se záhy po startu etablovala sedmička závodníků ve složení Winner Anacona (Movistar), Steve Morabito (Groupama-FDJ), Mathias Frank (AG2R La Mondiale), Michael Albasini (Mitchelton-Scott), Koen Bouwman (Jumbo-Visma), Gino Mader (Dimension Data), a Tsgabu Grmay (Mitchelton-Scott). Nejdříve jim peloton nechal volnou ruku, ale s blížícím se závěrem etapy začal zrychlovat.
25 kilometrů před cílem jim zbývalo jen necelých dvě a půl minuty a na to zareagoval Koen Bouwman. Zřejmě po vzoru svého kolegy Antwana Tolhoeka se pokusil pelotonu vzdorovat sám a nespoléhat se na spolujezdce z úniku. To se mu ale nepovedlo a již o 5 kilometrů později byl zpátky ve skupince uprchlíků.
Skupina hlavních favoritů se rychle přibližovala a únik přestával spolupracovat. Chvíli po Bouwanovi to tak zkusil domácí Mathias Frank, který byl o poznání úspěšnější. Skupině se rychle vzdálil a svižně pokračoval vstříc vrcholu. Peloton ho dojel až 5 kilometrů před cílem, po téměř nadlidském výkonu v podání Bena Swifta (Ineos).
Swift tak dostal svého lídra Bernala do perfektní pozice, ale ve chvíli kdy odstupoval z čela, tak zaútočil Enric Mas (Deceuninck-QuickStep). Štafetu po Swiftovi přebral Kenny Elissonde, ale Mas mu stále unikal. 2,8 kilometrů před cílem tak musel nastoupit sám Bernal. Kolumbijec doslova letěl a Mase (už na kostkách) po chvíli dojel a předjel. V závěru ho ještě stahovala dvojice Bahrainu – Dennis a Pozzovivo – ale Bernal si zkušeně rozvrhl síly a etapu bez problémů opanoval.
Zítra ho čeká možná nejtěžší zkouška v podobě rovinaté časovky. A jeho největším soupeřem v ní bude stávající mistr světa v časovce Rohan Dennis.
Tour de Suisse 2019, 7. etapa
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Egan Bernal | INS | 5:37:40 | |
2 | Domenico Pozzovivo | TBM | + 0:00:23 | |
3 | Rohan Dennis | TBM | + 0:00:23 | |
4 | Patrick Konrad | BOH | + 0:00:34 | |
5 | Jan Hirt | AST | + 0:00:34 | |
6 | Tiesj Benoot | LTS | + 0:00:34 | |
7 | Enric Mas | DQT | + 0:00:40 | |
8 | Simon Špilak | TKA | + 0:00:50 | |
9 | Lennard Kämna | SUN | + 0:01:03 | |
10 | Fabio Aru | UAD | + 0:01:03 | |
24 | Roman Kreuziger | TDD | + 0:03:59 | |
112 | Peter Sagan | BOH | + 0:20:55 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Egan Bernal | INS | 5:37:40 | |
2 | Domenico Pozzovivo | TBM | + 0:00:23 | |
3 | Rohan Dennis | TBM | + 0:00:23 | |
4 | Patrick Konrad | BOH | + 0:00:34 | |
5 | Jan Hirt | AST | + 0:00:34 | |
6 | Tiesj Benoot | LTS | + 0:00:34 | |
7 | Enric Mas | DQT | + 0:00:40 | |
8 | Simon Špilak | TKA | + 0:00:50 | |
9 | Lennard Kämna | SUN | + 0:01:03 | |
10 | Fabio Aru | UAD | + 0:01:03 | |
11 | Carlos Betancur | MOV | + 0:01:03 | |
12 | Sergio Henao | UAD | + 0:01:03 | |
13 | Nicholas Roche | SUN | + 0:01:06 | |
14 | Kilian Frankiny | GFC | + 0:01:19 | |
15 | Patrick Schelling | SUI | + 0:01:20 | |
16 | Merhawi Kudus | AST | + 0:01:49 | |
17 | Aurélien Paret-Peintre | ALM | + 0:02:15 | |
18 | Romain Sicard | TDE | + 0:02:18 | |
19 | François Bidard | ALM | + 0:02:18 | |
20 | Fabio Felline | TFS | + 0:02:43 | |
21 | Nicola Conci | TFS | + 0:03:16 | |
22 | Marc Soler | MOV | + 0:03:23 | |
23 | Maxime Monfort | LTS | + 0:03:32 | |
24 | Roman Kreuziger | TDD | + 0:03:59 | |
25 | Jonathan Castroviejo | INS | + 0:03:59 | |
26 | Ben Swift | INS | + 0:04:22 | |
27 | Matteo Badilatti | SUI | + 0:04:38 | |
28 | Ben King | TDD | + 0:04:47 | |
29 | Matteo Fabbro | TKA | + 0:05:15 | |
30 | Simon Geschke | CCC | + 0:05:24 | |
31 | Mathias Frank | ALM | + 0:05:24 | |
32 | Lluís Mas | MOV | + 0:05:36 | |
33 | Jasper Stuyven | TFS | + 0:05:45 | |
34 | Geoffrey Bouchard | ALM | + 0:05:50 | |
35 | Simon Pellaud | SUI | + 0:05:58 | |
36 | Michael Valgren | TDD | + 0:06:24 | |
37 | Steve Morabito | GFC | + 0:06:29 | |
38 | Luis León Sánchez | AST | + 0:06:53 | |
39 | Kenny Elissonde | INS | + 0:06:56 | |
40 | Roland Thalmann | SUI | + 0:07:00 | |
41 | Paul Ourselin | TDE | + 0:07:29 | |
42 | Koen Bouwman | TJV | + 0:07:40 | |
43 | Dries Devenyns | DQT | + 0:07:47 | |
44 | Rodrigo Contreras | AST | + 0:07:50 | |
45 | Marcus Burghardt | BOH | + 0:08:12 | |
46 | Gino Mäder | TDD | + 0:08:28 | |
47 | Gianluca Brambilla | TFS | + 0:09:33 | |
48 | Lawson Craddock | EF1 | + 0:09:54 | |
49 | Sven Bystrøm | UAD | + 0:09:54 | |
50 | Nathan Brown | EF1 | + 0:09:54 | |
51 | Matteo Trentin | MTS | + 0:09:59 | |
52 | Taco Hoorn | TJV | + 0:09:59 | |
53 | Matej Mohorič | TBM | + 0:11:19 | |
54 | Yuriy Natarov | AST | + 0:11:21 | |
55 | Wilco Kelderman | SUN | + 0:11:23 | |
56 | Tosh Van Der Sande | LTS | + 0:12:02 | |
57 | Adam Hansen | LTS | + 0:12:02 | |
58 | Nathan Haas | TKA | + 0:12:02 | |
59 | Stijn Vandenbergh | ALM | + 0:12:41 | |
60 | Antwan Tolhoek | TJV | + 0:12:41 | |
61 | Greg Van Avermaet | CCC | + 0:12:52 | |
62 | Michael Schär | CCC | + 0:12:52 | |
63 | Héctor Carretero | MOV | + 0:13:16 | |
64 | Patrick Bevin | CCC | + 0:13:20 | |
65 | Stefan Küng | GFC | + 0:15:25 | |
66 | Marc Hirschi | SUN | + 0:15:25 | |
67 | Larry Warbasse | ALM | + 0:15:25 | |
68 | Gian Friesecke | SUI | + 0:15:25 | |
69 | Enrico Battaglin | TKA | + 0:15:25 | |
70 | Pim Ligthart | TDE | + 0:15:25 | |
71 | Michael Matthews | SUN | + 0:15:44 | |
72 | Tom-Jelte Slagter | TDD | + 0:15:52 | |
73 | Yves Lampaert | DQT | + 0:16:03 | |
74 | Stan Dewulf | LTS | + 0:16:03 | |
75 | Ryan Anderson | RLY | + 0:16:03 | |
76 | Willie Smit | TKA | + 0:16:34 | |
77 | Lukas Pöstlberger | BOH | + 0:16:38 | |
78 | Winner Anacona | MOV | + 0:16:56 | |
79 | Rick Zabel | TKA | + 0:17:23 | |
80 | Alexander Kristoff | UAD | + 0:17:46 | |
81 | Colin Joyce | RLY | + 0:17:50 | |
82 | Mitchell Docker | EF1 | + 0:17:56 | |
83 | Jérôme Cousin | TDE | + 0:17:56 | |
84 | Rui Costa | UAD | + 0:17:58 | |
85 | Sam Bewley | MTS | + 0:17:58 | |
86 | Robin Carpenter | RLY | + 0:19:12 | |
87 | Gavin Mannion | RLY | + 0:19:14 | |
88 | Bert-Jan Lindeman | TJV | + 0:19:15 | |
89 | Iván Cortina | TBM | + 0:19:19 | |
90 | Michael Albasini | MTS | + 0:19:19 | |
91 | Rob Britton | RLY | + 0:19:19 | |
92 | Kévin Geniets | GFC | + 0:19:19 | |
93 | Fabian Lienhard | SUI | + 0:19:32 | |
94 | Hugh Carthy | EF1 | + 0:19:32 | |
95 | Owain Doull | INS | + 0:19:48 | |
96 | Lilian Calmejane | TDE | + 0:19:52 | |
97 | Jelle Vanendert | LTS | + 0:19:54 | |
98 | Pierre Latour | ALM | + 0:19:56 | |
99 | Manuele Mori | UAD | + 0:19:57 | |
100 | Andrea Garosio | TBM | + 0:19:57 | |
101 | Jürgen Roelandts | MOV | + 0:20:03 | |
102 | Tom Scully | EF1 | + 0:20:03 | |
103 | Sep Vanmarcke | EF1 | + 0:20:03 | |
104 | Søren Andersen | SUN | + 0:20:03 | |
105 | Tsgabu Grmay | MTS | + 0:20:36 | |
106 | Kasper Asgreen | DQT | + 0:20:47 | |
107 | Valerio Agnoli | TBM | + 0:20:55 | |
108 | Reto Hollenstein | TKA | + 0:20:55 | |
109 | John Degenkolb | TFS | + 0:20:55 | |
110 | Claudio Imhof | SUI | + 0:20:55 | |
111 | Daniel Oss | BOH | + 0:20:55 | |
112 | Peter Sagan | BOH | + 0:20:55 | |
113 | Svein Tuft | RLY | + 0:20:55 | |
114 | Robert Stannard | MTS | + 0:21:14 | |
115 | Carlos Barbero | MOV | + 0:22:13 | |
116 | Fabien Grellier | TDE | + 0:22:13 | |
117 | Thomas Boudat | TDE | + 0:22:13 | |
118 | Benjamin Thomas | GFC | + 0:22:21 | |
119 | Michaël Gogl | TFS | + 0:22:35 | |
120 | Daniel Hoelgaard | GFC | + 0:23:42 | |
121 | Maciej Bodnar | BOH | + 0:24:07 | |
122 | Antonio Nibali | TBM | + 0:24:07 | |
123 | Luke Rowe | INS | + 0:24:15 | |
124 | Andreas Schillinger | BOH | + 0:24:24 | |
125 | Jay Thomson | TDD | + 0:25:08 | |
126 | Reinardt Janse van Rensburg | TDD | + 0:25:08 | |
127 | Nikias Arndt | SUN | + 0:26:11 | |
128 | Guillaume Van Keirsbulck | CCC | + 0:27:03 | |
129 | Michael Mørkøv | DQT | + 0:28:35 | |
130 | Alex Edmondson | MTS | + 0:28:41 | |
131 | Tom Bohli | UAD | + 0:28:41 | |
132 | Timo Roosen | TJV | + 0:28:41 | |
133 | Brandon McNulty | RLY | + 0:28:41 | |
134 | Szymon Sajnok | CCC | + 0:28:42 | |
135 | Elia Viviani | DQT | + 0:28:44 | |
136 | Łukasz Wiśniowski | CCC | + 0:28:44 | |
137 | Maximiliano Richeze | DQT | + 0:28:47 | |
138 | Enzo Wouters | LTS | + 0:32:06 | |
DNF | Kiel Reijnen | TFS | ||
DNS | Michael Hepburn | MTS | + |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Egan Bernal | INS | 24:17:48 | |
2 | Rohan Dennis | TBM | + 0:00:41 | |
3 | Patrick Konrad | BOH | + 0:01:13 | |
4 | Domenico Pozzovivo | TBM | + 0:01:17 | |
5 | Jan Hirt | AST | + 0:01:19 | |
6 | Tiesj Benoot | LTS | + 0:01:19 | |
7 | Enric Mas | DQT | + 0:02:07 | |
8 | Fabio Aru | UAD | + 0:02:20 | |
9 | Nicholas Roche | SUN | + 0:02:23 | |
10 | Simon Špilak | TKA | + 0:02:26 | |
11 | Sergio Henao | UAD | + 0:02:35 | |
12 | Patrick Schelling | SUI | + 0:02:42 | |
13 | Carlos Betancur | MOV | + 0:02:57 | |
14 | François Bidard | ALM | + 0:03:26 | |
15 | Lennard Kämna | SUN | + 0:03:33 | |
16 | Kilian Frankiny | GFC | + 0:03:51 | |
17 | Marc Soler | MOV | + 0:04:14 | |
18 | Fabio Felline | TFS | + 0:04:17 | |
19 | Aurélien Paret-Peintre | ALM | + 0:04:21 | |
20 | Romain Sicard | TDE | + 0:04:23 | |
21 | Merhawi Kudus | AST | + 0:04:23 | |
22 | Nicola Conci | TFS | + 0:05:31 | |
23 | Jonathan Castroviejo | INS | + 0:05:52 | |
24 | Roman Kreuziger | TDD | + 0:06:19 | |
25 | Lluís Mas | MOV | + 0:07:28 | |
26 | Matteo Fabbro | TKA | + 0:07:42 | |
27 | Steve Morabito | GFC | + 0:08:46 | |
28 | Mathias Frank | ALM | + 0:09:04 | |
29 | Luis León Sánchez | AST | + 0:09:56 | |
30 | Koen Bouwman | TJV | + 0:10:37 | |
31 | Ben Swift | INS | + 0:10:56 | |
32 | Lawson Craddock | EF1 | + 0:11:46 | |
33 | Maxime Monfort | LTS | + 0:12:14 | |
34 | Kenny Elissonde | INS | + 0:12:49 | |
35 | Gianluca Brambilla | TFS | + 0:13:44 | |
36 | Wilco Kelderman | SUN | + 0:15:36 | |
37 | Simon Geschke | CCC | + 0:15:57 | |
38 | Gino Mäder | TDD | + 0:16:17 | |
39 | Roland Thalmann | SUI | + 0:17:13 | |
40 | Matteo Trentin | MTS | + 0:18:25 | |
41 | Simon Pellaud | SUI | + 0:18:53 | |
42 | Dries Devenyns | DQT | + 0:19:09 | |
43 | Matteo Badilatti | SUI | + 0:19:21 | |
44 | Greg Van Avermaet | CCC | + 0:19:43 | |
45 | Patrick Bevin | CCC | + 0:20:23 | |
46 | Winner Anacona | MOV | + 0:20:26 | |
47 | Nathan Brown | EF1 | + 0:20:36 | |
48 | Marc Hirschi | SUN | + 0:21:02 | |
49 | Hugh Carthy | EF1 | + 0:21:14 | |
50 | Antwan Tolhoek | TJV | + 0:21:25 | |
51 | Jasper Stuyven | TFS | + 0:21:34 | |
52 | Paul Ourselin | TDE | + 0:21:40 | |
53 | Ben King | TDD | + 0:21:45 | |
54 | Kévin Geniets | GFC | + 0:21:59 | |
55 | Héctor Carretero | MOV | + 0:22:33 | |
56 | Michael Schär | CCC | + 0:22:39 | |
57 | Rodrigo Contreras | AST | + 0:23:07 | |
58 | Sven Bystrøm | UAD | + 0:23:40 | |
59 | Geoffrey Bouchard | ALM | + 0:23:47 | |
60 | Robert Stannard | MTS | + 0:25:27 | |
61 | Michael Matthews | SUN | + 0:26:27 | |
62 | Nathan Haas | TKA | + 0:26:38 | |
63 | Enrico Battaglin | TKA | + 0:27:38 | |
64 | Matej Mohorič | TBM | + 0:28:24 | |
65 | Lilian Calmejane | TDE | + 0:29:16 | |
66 | Stefan Küng | GFC | + 0:29:18 | |
67 | Rui Costa | UAD | + 0:29:24 | |
68 | Michael Albasini | MTS | + 0:30:46 | |
69 | Michael Valgren | TDD | + 0:31:13 | |
70 | Kasper Asgreen | DQT | + 0:31:23 | |
71 | Stan Dewulf | LTS | + 0:31:48 | |
72 | Adam Hansen | LTS | + 0:31:56 | |
73 | Tsgabu Grmay | MTS | + 0:32:42 | |
74 | Pim Ligthart | TDE | + 0:32:47 | |
75 | Søren Andersen | SUN | + 0:33:08 | |
76 | Yuriy Natarov | AST | + 0:33:31 | |
77 | Tom-Jelte Slagter | TDD | + 0:34:17 | |
78 | Yves Lampaert | DQT | + 0:34:53 | |
79 | Larry Warbasse | ALM | + 0:35:33 | |
80 | Peter Sagan | BOH | + 0:36:49 | |
81 | Gian Friesecke | SUI | + 0:37:13 | |
82 | Taco Hoorn | TJV | + 0:37:20 | |
83 | Nikias Arndt | SUN | + 0:38:02 | |
84 | Lukas Pöstlberger | BOH | + 0:40:17 | |
85 | Tosh Van Der Sande | LTS | + 0:40:56 | |
86 | Valerio Agnoli | TBM | + 0:41:29 | |
87 | Daniel Oss | BOH | + 0:41:52 | |
88 | Carlos Barbero | MOV | + 0:41:56 | |
89 | Alexander Kristoff | UAD | + 0:42:25 | |
90 | Owain Doull | INS | + 0:42:58 | |
91 | Fabian Lienhard | SUI | + 0:43:14 | |
92 | Willie Smit | TKA | + 0:43:30 | |
93 | Sep Vanmarcke | EF1 | + 0:43:52 | |
94 | Stijn Vandenbergh | ALM | + 0:44:03 | |
95 | Brandon McNulty | RLY | + 0:44:15 | |
96 | Mitchell Docker | EF1 | + 0:45:11 | |
97 | Manuele Mori | UAD | + 0:45:38 | |
98 | Pierre Latour | ALM | + 0:45:53 | |
99 | Iván Cortina | TBM | + 0:46:08 | |
100 | Marcus Burghardt | BOH | + 0:46:24 | |
101 | Colin Joyce | RLY | + 0:46:32 | |
102 | Reinardt Janse van Rensburg | TDD | + 0:48:46 | |
103 | John Degenkolb | TFS | + 0:49:38 | |
104 | Michaël Gogl | TFS | + 0:50:06 | |
105 | Benjamin Thomas | GFC | + 0:50:14 | |
106 | Andrea Garosio | TBM | + 0:50:32 | |
107 | Thomas Boudat | TDE | + 0:52:04 | |
108 | Robin Carpenter | RLY | + 0:53:24 | |
109 | Sam Bewley | MTS | + 0:54:20 | |
110 | Łukasz Wiśniowski | CCC | + 0:54:31 | |
111 | Rick Zabel | TKA | + 0:54:41 | |
112 | Jürgen Roelandts | MOV | + 0:55:33 | |
113 | Timo Roosen | TJV | + 0:55:43 | |
114 | Maciej Bodnar | BOH | + 0:56:26 | |
115 | Claudio Imhof | SUI | + 0:56:28 | |
116 | Fabien Grellier | TDE | + 0:56:41 | |
117 | Bert-Jan Lindeman | TJV | + 0:56:55 | |
118 | Elia Viviani | DQT | + 0:57:00 | |
119 | Michael Mørkøv | DQT | + 0:57:46 | |
120 | Ryan Anderson | RLY | + 0:57:49 | |
121 | Rob Britton | RLY | + 0:58:36 | |
122 | Jelle Vanendert | LTS | + 0:58:59 | |
123 | Daniel Hoelgaard | GFC | + 0:59:27 | |
124 | Tom Scully | EF1 | + 0:59:29 | |
125 | Reto Hollenstein | TKA | + 0:59:55 | |
126 | Jérôme Cousin | TDE | + 1:00:16 | |
127 | Jay Thomson | TDD | + 1:00:53 | |
128 | Gavin Mannion | RLY | + 1:01:50 | |
129 | Svein Tuft | RLY | + 1:03:54 | |
130 | Antonio Nibali | TBM | + 1:03:59 | |
131 | Szymon Sajnok | CCC | + 1:04:55 | |
132 | Tom Bohli | UAD | + 1:05:35 | |
133 | Maximiliano Richeze | DQT | + 1:05:56 | |
134 | Guillaume Van Keirsbulck | CCC | + 1:07:41 | |
135 | Luke Rowe | INS | + 1:07:47 | |
136 | Andreas Schillinger | BOH | + 1:09:06 | |
137 | Alex Edmondson | MTS | + 1:09:10 | |
138 | Enzo Wouters | LTS | + 1:27:20 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Egan Bernal | INS | 30 | |
2 | Claudio Imhof | SUI | 25 | |
3 | Domenico Pozzovivo | TBM | 21 | |
4 | Gavin Mannion | RLY | 19 | |
5 | Koen Bouwman | TJV | 18 | |
6 | Rohan Dennis | TBM | 18 | |
7 | Antwan Tolhoek | TJV | 12 | |
8 | Matej Mohorič | TBM | 9 | |
9 | Fabien Grellier | TDE | 9 | |
10 | Jan Hirt | AST | 8 | |
11 | Tsgabu Grmay | MTS | 8 | |
12 | Taco Hoorn | TJV | 7 | |
13 | Gian Friesecke | SUI | 7 | |
14 | Guillaume Van Keirsbulck | CCC | 7 | |
15 | Kasper Asgreen | DQT | 6 | |
16 | Simon Pellaud | SUI | 6 | |
17 | Patrick Konrad | BOH | 6 | |
18 | François Bidard | ALM | 6 | |
19 | Steve Morabito | GFC | 6 | |
20 | Winner Anacona | MOV | 6 | |
21 | Valerio Agnoli | TBM | 6 | |
22 | Simon Geschke | CCC | 5 | |
23 | Gino Mäder | TDD | 5 | |
24 | Marcus Burghardt | BOH | 5 | |
25 | Colin Joyce | RLY | 3 | |
26 | Sergio Henao | UAD | 3 | |
27 | Lennard Kämna | SUN | 3 | |
28 | Nicola Conci | TFS | 3 | |
29 | Mathias Frank | ALM | 3 | |
30 | Willie Smit | TKA | 3 | |
31 | Nathan Haas | TKA | 2 | |
32 | Andrea Garosio | TBM | 2 | |
33 | Robin Carpenter | RLY | 2 | |
34 | Łukasz Wiśniowski | CCC | 2 | |
35 | Ryan Anderson | RLY | 2 | |
36 | Nikias Arndt | SUN | 1 | |
37 | Bert-Jan Lindeman | TJV | 1 | |
38 | Antonio Nibali | TBM | 1 | |
39 | Luke Rowe | INS | -1 | |
40 | Enzo Wouters | LTS | -1 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Peter Sagan | BOH | 37 | |
2 | Elia Viviani | DQT | 32 | |
3 | Matteo Trentin | MTS | 22 | |
4 | Egan Bernal | INS | 20 | |
5 | Michael Matthews | SUN | 19 | |
6 | Rohan Dennis | TBM | 18 | |
7 | Luis León Sánchez | AST | 12 | |
8 | Antwan Tolhoek | TJV | 12 | |
9 | Kasper Asgreen | DQT | 10 | |
10 | Domenico Pozzovivo | TBM | 10 | |
11 | Claudio Imhof | SUI | 9 | |
12 | Steve Morabito | GFC | 8 | |
13 | Jasper Stuyven | TFS | 8 | |
14 | Maciej Bodnar | BOH | 8 | |
15 | Willie Smit | TKA | 6 | |
16 | Patrick Konrad | BOH | 6 | |
17 | Jan Hirt | AST | 6 | |
18 | François Bidard | ALM | 6 | |
19 | John Degenkolb | TFS | 6 | |
20 | Matej Mohorič | TBM | 5 | |
21 | Gian Friesecke | SUI | 5 | |
22 | Stefan Küng | GFC | 4 | |
23 | Robin Carpenter | RLY | 4 | |
24 | Bert-Jan Lindeman | TJV | 4 | |
25 | Koen Bouwman | TJV | 4 | |
26 | Søren Andersen | SUN | 4 | |
27 | Iván Cortina | TBM | 4 | |
28 | Simon Pellaud | SUI | 3 | |
29 | Ben Swift | INS | 2 | |
30 | Simon Geschke | CCC | 2 | |
31 | Greg Van Avermaet | CCC | 2 | |
32 | Daniel Oss | BOH | 2 | |
33 | Colin Joyce | RLY | 2 | |
34 | Fabien Grellier | TDE | 2 | |
35 | Guillaume Van Keirsbulck | CCC | 2 | |
36 | Roland Thalmann | SUI | 1 | |
37 | Winner Anacona | MOV | 1 | |
38 | Robert Stannard | MTS | 1 | |
39 | Tsgabu Grmay | MTS | 1 | |
40 | Ryan Anderson | RLY | 1 | |
41 | Gavin Mannion | RLY | 1 | |
42 | Andreas Schillinger | BOH | 1 | |
43 | Luke Rowe | INS | -2 | |
44 | Enzo Wouters | LTS | -2 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Egan Bernal | INS | 24:17:48 | |
2 | Tiesj Benoot | LTS | + 0:01:19 | |
3 | Enric Mas | DQT | + 0:02:07 | |
4 | Lennard Kämna | SUN | + 0:03:33 | |
5 | Kilian Frankiny | GFC | + 0:03:51 | |
6 | Aurélien Paret-Peintre | ALM | + 0:04:21 | |
7 | Merhawi Kudus | AST | + 0:04:23 | |
8 | Nicola Conci | TFS | + 0:05:31 | |
9 | Matteo Fabbro | TKA | + 0:07:42 | |
10 | Gino Mäder | TDD | + 0:16:17 | |
11 | Marc Hirschi | SUN | + 0:21:02 | |
12 | Hugh Carthy | EF1 | + 0:21:14 | |
13 | Antwan Tolhoek | TJV | + 0:21:25 | |
14 | Paul Ourselin | TDE | + 0:21:40 | |
15 | Kévin Geniets | GFC | + 0:21:59 | |
16 | Héctor Carretero | MOV | + 0:22:33 | |
17 | Rodrigo Contreras | AST | + 0:23:07 | |
18 | Robert Stannard | MTS | + 0:25:27 | |
19 | Matej Mohorič | TBM | + 0:28:24 | |
20 | Kasper Asgreen | DQT | + 0:31:23 | |
21 | Stan Dewulf | LTS | + 0:31:48 | |
22 | Søren Andersen | SUN | + 0:33:08 | |
23 | Yuriy Natarov | AST | + 0:33:31 | |
24 | Gian Friesecke | SUI | + 0:37:13 | |
25 | Brandon McNulty | RLY | + 0:44:15 | |
26 | Iván Cortina | TBM | + 0:46:08 | |
27 | Colin Joyce | RLY | + 0:46:32 | |
28 | Benjamin Thomas | GFC | + 0:50:14 | |
29 | Thomas Boudat | TDE | + 0:52:04 | |
30 | Fabien Grellier | TDE | + 0:56:41 | |
31 | Szymon Sajnok | CCC | + 1:04:55 | |
32 | Tom Bohli | UAD | + 1:05:35 | |
33 | Enzo Wouters | LTS | + 1:27:20 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Movistar Team | MOV | 73:07:48 | |
2 | Astana Pro Team | AST | + 0:00:25 | |
3 | Team Ineos | INS | + 0:00:48 | |
4 | UAE Team Emirates | UAD | + 0:01:00 | |
5 | Ag2r La Mondiale | ALM | + 0:01:46 | |
6 | Team Sunweb | SUN | + 0:02:53 | |
7 | Switzerland | SUI | + 0:03:17 | |
8 | Trek - Segafredo | TFS | + 0:04:53 | |
9 | Team Katusha - Alpecin | TKA | + 0:10:36 | |
10 | Bahrain - Merida | TBM | + 0:11:06 | |
11 | Groupama - FDJ | GFC | + 0:15:19 | |
12 | Team Dimension Data | TDD | + 0:15:47 | |
13 | Lotto - Soudal | LTS | + 0:25:18 | |
14 | CCC Team | CCC | + 0:31:54 | |
15 | Total Direct Energie | TDE | + 0:32:00 | |
16 | Deceuninck - Quick-Step | DQT | + 0:33:02 | |
17 | EF Education First | EF1 | + 0:36:44 | |
18 | Bora - Hansgrohe | BOH | + 0:44:13 | |
19 | Jumbo - Visma | TJV | + 0:45:14 | |
20 | Mitchelton - Scott | MTS | + 0:53:00 | |
21 | Rally UHC Cycling | RLY | + 1:47:42 |