pondělí 3.6 18:00 - Městská galerie Vodňany

pondělí 3.6 9:30 - Městské divadlo Prachatice

Vtipné zpracování známých pohádek.

Anketa: Domácí úkoly ano či ne?

Jste v základních školách pro zrušení domácích úkolů?

Dražejov vybojoval vítězství nad Bělčicemi, rozhodl Filip Brázda v 90. minutě

Filip Brázda rozhodl v 90. minutě o vítězství Dražejova nad Bělčicemi 1:0. , Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

Filip Brázda rozhodl v 90. minutě o vítězství Dražejova nad Bělčicemi 1:0.     Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

DRAŽEJOV – Důležité tři body vydřeli v boji o záchranu fotbalisté Dražejova. V zahajovacím utkání 22. kola I. B třídy skupiny B v sobotu 18. května doma zdolali Bělčice 1:0 (0:0). Rozhodující moment přišel až v 90. minutě, kdy si na přímý kop naběhl Filip Brázda a hlavou ho poslal do branky. Přitom skóre mohlo být opačné, jen pět minut předtím skóroval na druhé straně taktéž hlavou Karel Hanzlík, ale jeho gól nebyl uznán pro ofsajd. Domácí tak mohlo mrzet jen zranění kapitána Tomáše Hrčky deset minut po přestávce. Hráč byl odnesen na nosítkách a přivolána byla i záchranka.