Vítězem poslední etapy UAE Tour se stal Sam Bennett. Ten porazil v hromadném spurtu Fernanda Gaviriu a Caleba Ewana. Primož Roglič dojel v hlavním poli a stal se tak celkovým vítězem.
Na jezdce dnes čekala rovinatá etapa s délkou 145 kilometrů. Do úniku se dostali Benoit Cosnefroy (AG2R La Mondiale), Dmitry Gruzdev (Astana) a William Clarke (Trek-Segafredo). Poslední jmenovaný byl v úniku již druhý den po sobě. Peloton si však trojici kontroloval a jejich náskok nikdy nepřesáhl pět minut.
Peloton je však stahoval pomaleji než asi očekával. Uprchlíci dlouho odolávali tempu hlavní skupiny a až necelé tři kilometry před cílem byli pohlceni týmem Jumbo-Visma.
K Jumbu se postupně na čele připojily i týmy Mitchelton-Scott a Lotto Soudal. Byla to právě poslední jmenovaná stáj, která převzala iniciativu v posledním kilometru etapy a vypracovala Calebu Ewanovi nejlepší pozici.
Kdo však zaostával, byl Elia Viviani. Ten se nacházel poměrně vzadu a musel se na poslední chvíli posouvat do čelních pozic.
Spurt otevřel Ewan. Jenže rychle se před něj dostal Fernando Gaviria, za jehož zadním kolem číhal Bennett. Ir měl v posledních metrech nejvíce sil a dojel si pro výhru
Viviani se nakonec probojoval k pátému místu, což mu stačilo k vítězství v bodovací soutěži.
Na 26. místě, ve stejném čase jako vítěz, dojel do cíle Primož Roglič. Slovinec se stal poměrně suverénním vítězem celkového pořadí.
UAE Tour 2019, 7. etapa
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Sam Bennett | BOH | 3:17:51 | |
2 | Fernando Gaviria | UAD | + 0:00:00 | |
3 | Caleb Ewan | LTS | + 0:00:00 | |
4 | Alexander Kristoff | UAD | + 0:00:00 | |
5 | Elia Viviani | DQT | + 0:00:00 | |
6 | Phil Bauhaus | TBM | + 0:00:00 | |
7 | Max Walscheid | SUN | + 0:00:00 | |
8 | Luka Mezgec | MTS | + 0:00:00 | |
9 | Matteo Moschetti | TFS | + 0:00:00 | |
10 | Kristoffer Halvorsen | SKY | + 0:00:00 | |
51 | Jan Hirt | AST | + 0:00:00 | |
61 | Erik Baška | BOH | + 0:00:00 | |
66 | Roman Kreuziger | TDD | + 0:00:00 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Sam Bennett | BOH | 3:17:51 | |
2 | Fernando Gaviria | UAD | + 0:00:00 | |
3 | Caleb Ewan | LTS | + 0:00:00 | |
4 | Alexander Kristoff | UAD | + 0:00:00 | |
5 | Elia Viviani | DQT | + 0:00:00 | |
6 | Phil Bauhaus | TBM | + 0:00:00 | |
7 | Max Walscheid | SUN | + 0:00:00 | |
8 | Luka Mezgec | MTS | + 0:00:00 | |
9 | Matteo Moschetti | TFS | + 0:00:00 | |
10 | Kristoffer Halvorsen | SKY | + 0:00:00 | |
11 | Daniel McLay | EF1 | + 0:00:00 | |
12 | Marc Sarreau | GFC | + 0:00:00 | |
13 | Fabio Sabatini | DQT | + 0:00:00 | |
14 | Alexander Porsev | GAZ | + 0:00:00 | |
15 | Michael Mørkøv | DQT | + 0:00:00 | |
16 | Laurens De Plus | TJV | + 0:00:00 | |
17 | Samuel Dumoulin | ALM | + 0:00:00 | |
18 | Cees Bol | SUN | + 0:00:00 | |
19 | Jakub Mareczko | CPT | + 0:00:00 | |
20 | Andrea Peron | TNN | + 0:00:00 | |
21 | Adam Blythe | LTS | + 0:00:00 | |
22 | Reinardt Janse van Rensburg | TDD | + 0:00:00 | |
23 | Rui Costa | UAD | + 0:00:00 | |
24 | Wilco Kelderman | SUN | + 0:00:00 | |
25 | Quentin Jaurégui | ALM | + 0:00:00 | |
26 | Primož Roglič | TJV | + 0:00:00 | |
27 | Diego Ulissi | UAD | + 0:00:00 | |
28 | Tom Dumoulin | SUN | + 0:00:00 | |
29 | Maximilian Schachmann | BOH | + 0:00:00 | |
30 | Victor De La Parte | CPT | + 0:00:00 | |
31 | Alejandro Valverde | MOV | + 0:00:00 | |
32 | David Gaudu | GFC | + 0:00:00 | |
33 | Stepan Kuriyanov | GAZ | + 0:00:00 | |
34 | Mehdi Benhamouda | TNN | + 0:00:00 | |
35 | Brent Bookwalter | MTS | + 0:00:00 | |
36 | Christoph Pfingsten | BOH | + 0:00:00 | |
37 | Emanuel Buchmann | BOH | + 0:00:00 | |
38 | Dan Martin | UAD | + 0:00:00 | |
39 | Davide Formolo | BOH | + 0:00:00 | |
40 | Larry Warbasse | ALM | + 0:00:00 | |
41 | Lluís Mas | MOV | + 0:00:00 | |
42 | Gorka Izagirre | AST | + 0:00:00 | |
43 | Mickaël Delage | GFC | + 0:00:00 | |
44 | Marcel Kittel | TKA | + 0:00:00 | |
45 | Anthony Roux | GFC | + 0:00:00 | |
46 | Péter Kusztor | TNN | + 0:00:00 | |
47 | James Knox | DQT | + 0:00:00 | |
48 | Michał Kwiatkowski | SKY | + 0:00:00 | |
49 | Tsgabu Grmay | MTS | + 0:00:00 | |
50 | Miles Scotson | GFC | + 0:00:00 | |
51 | Jan Hirt | AST | + 0:00:00 | |
52 | Declan Irvine | TNN | + 0:00:00 | |
53 | Igor Boev | GAZ | + 0:00:00 | |
54 | Tony Gallopin | ALM | + 0:00:00 | |
55 | Mark Cavendish | TDD | + 0:00:00 | |
56 | Tejay Garderen | EF1 | + 0:00:00 | |
57 | Łukasz Owsian | CPT | + 0:00:00 | |
58 | Jay Thomson | TDD | + 0:00:00 | |
59 | Jasha Sütterlin | MOV | + 0:00:00 | |
60 | Davide Villella | AST | + 0:00:00 | |
61 | Erik Baška | BOH | + 0:00:00 | |
62 | Louis Meintjes | TDD | + 0:00:00 | |
63 | Artem Nych | GAZ | + 0:00:00 | |
64 | Sean Bennett | EF1 | + 0:00:00 | |
65 | Joey Rosskopf | CPT | + 0:00:00 | |
66 | Roman Kreuziger | TDD | + 0:00:00 | |
67 | Aurélien Paret-Peintre | ALM | + 0:00:00 | |
68 | Niklas Eg | TFS | + 0:00:00 | |
69 | Manuele Boaro | AST | + 0:00:00 | |
70 | Roger Kluge | LTS | + 0:00:00 | |
71 | Geoffrey Bouchard | ALM | + 0:00:00 | |
72 | Pavel Sivakov | SKY | + 0:00:00 | |
73 | Bjorg Lambrecht | LTS | + 0:00:00 | |
74 | Ildar Arslanov | GAZ | + 0:00:00 | |
75 | Andrey Amador | MOV | + 0:00:00 | |
76 | Pavel Kochetkov | TKA | + 0:00:00 | |
77 | Kiel Reijnen | TFS | + 0:00:00 | |
78 | Sam Brand | TNN | + 0:00:00 | |
79 | Fabio Calabria | TNN | + 0:00:00 | |
80 | Alessandro De Marchi | CPT | + 0:00:00 | |
81 | Charles Planet | TNN | + 0:00:00 | |
82 | Sergey Shilov | GAZ | + 0:00:00 | |
83 | Sacha Modolo | EF1 | + 0:00:00 | |
84 | Salvatore Puccio | SKY | + 0:00:00 | |
85 | Michał Gołaś | SKY | + 0:00:00 | |
86 | Richie Porte | TFS | + 0:00:00 | |
87 | Jos Emden | TJV | + 0:00:00 | |
88 | Damiano Caruso | TBM | + 0:00:00 | |
89 | Serge Pauwels | CPT | + 0:00:00 | |
90 | Sébastien Reichenbach | GFC | + 0:00:00 | |
91 | Daniil Fominykh | AST | + 0:00:00 | |
92 | Rubén Fernández | MOV | + 0:00:00 | |
93 | Oliviero Troia | UAD | + 0:00:00 | |
94 | Daniel Navarro | TKA | + 0:00:00 | |
95 | Julius Berg | EF1 | + 0:00:22 | |
96 | Nelson Oliveira | MOV | + 0:00:22 | |
97 | Marcel Sieberg | TBM | + 0:00:22 | |
98 | Vincenzo Nibali | TBM | + 0:00:22 | |
99 | Heinrich Haussler | TBM | + 0:00:22 | |
100 | Tom Leezer | TJV | + 0:00:22 | |
101 | Bernhard Eisel | TDD | + 0:00:22 | |
102 | Nikias Arndt | SUN | + 0:00:27 | |
103 | Jack Bauer | MTS | + 0:00:29 | |
104 | Dries Devenyns | DQT | + 0:00:29 | |
105 | Markel Irizar | TFS | + 0:00:29 | |
106 | Adam Hansen | LTS | + 0:00:34 | |
107 | Callum Scotson | MTS | + 0:00:38 | |
108 | Marco Haller | TKA | + 0:00:45 | |
109 | Robert Power | SUN | + 0:00:49 | |
110 | James Whelan | EF1 | + 0:00:57 | |
111 | Anton Vorobyev | GAZ | + 0:01:00 | |
112 | Sam Bewley | MTS | + 0:01:09 | |
113 | Mikkel Honoré | DQT | + 0:01:12 | |
114 | Michael Albasini | MTS | + 0:01:12 | |
115 | Will Clarke | TFS | + 0:01:15 | |
116 | Dmitriy Gruzdev | AST | + 0:01:15 | |
117 | Paul Martens | TJV | + 0:01:22 | |
118 | Peter Kennaugh | BOH | + 0:01:22 | |
119 | Tony Martin | TJV | + 0:01:22 | |
120 | Koen Bouwman | TJV | + 0:01:22 | |
121 | Bauke Mollema | TFS | + 0:01:22 | |
122 | Benoît Cosnefroy | ALM | + 0:01:45 | |
123 | Chad Haga | SUN | + 0:01:49 | |
124 | Sander Armée | LTS | + 0:01:49 | |
125 | Bruno Armirail | GFC | + 0:01:49 | |
126 | Gianni Moscon | SKY | + 0:01:56 | |
127 | Rohan Dennis | TBM | + 0:02:11 | |
128 | Jan Tratnik | TBM | + 0:02:11 | |
129 | Vegard Laengen | UAD | + 0:02:35 | |
130 | Jaime Castrillo | MOV | + 0:02:35 | |
131 | Maxime Monfort | LTS | + 0:03:11 | |
DNS | Ilnur Zakarin | TKA | + |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Primož Roglič | TJV | 26:27:29 | |
2 | Alejandro Valverde | MOV | + 0:00:31 | |
3 | David Gaudu | GFC | + 0:00:44 | |
4 | Emanuel Buchmann | BOH | + 0:00:56 | |
5 | Wilco Kelderman | SUN | + 0:01:04 | |
6 | Tom Dumoulin | SUN | + 0:01:08 | |
7 | Dan Martin | UAD | + 0:01:11 | |
8 | James Knox | DQT | + 0:01:29 | |
9 | Laurens De Plus | TJV | + 0:01:45 | |
10 | Michał Kwiatkowski | SKY | + 0:01:49 | |
11 | Davide Formolo | BOH | + 0:01:52 | |
12 | Jan Hirt | AST | + 0:01:54 | |
13 | Maximilian Schachmann | BOH | + 0:01:56 | |
14 | Victor De La Parte | CPT | + 0:02:04 | |
15 | Diego Ulissi | UAD | + 0:02:19 | |
16 | Tejay Garderen | EF1 | + 0:02:22 | |
17 | Rui Costa | UAD | + 0:02:30 | |
18 | Brent Bookwalter | MTS | + 0:02:47 | |
19 | Geoffrey Bouchard | ALM | + 0:02:53 | |
20 | Tsgabu Grmay | MTS | + 0:03:32 | |
21 | Tony Gallopin | ALM | + 0:03:55 | |
22 | Davide Villella | AST | + 0:04:26 | |
23 | Pavel Sivakov | SKY | + 0:04:38 | |
24 | Bjorg Lambrecht | LTS | + 0:04:46 | |
25 | Sébastien Reichenbach | GFC | + 0:05:01 | |
26 | Aurélien Paret-Peintre | ALM | + 0:05:12 | |
27 | Niklas Eg | TFS | + 0:05:26 | |
28 | Roman Kreuziger | TDD | + 0:05:34 | |
29 | Dries Devenyns | DQT | + 0:05:48 | |
30 | Quentin Jaurégui | ALM | + 0:05:56 | |
31 | Louis Meintjes | TDD | + 0:06:20 | |
32 | Artem Nych | GAZ | + 0:06:25 | |
33 | Ildar Arslanov | GAZ | + 0:06:25 | |
34 | Alessandro De Marchi | CPT | + 0:06:32 | |
35 | Vincenzo Nibali | TBM | + 0:07:27 | |
36 | Gianni Moscon | SKY | + 0:08:19 | |
37 | Damiano Caruso | TBM | + 0:08:47 | |
38 | Gorka Izagirre | AST | + 0:09:46 | |
39 | Larry Warbasse | ALM | + 0:10:00 | |
40 | Joey Rosskopf | CPT | + 0:10:16 | |
41 | Callum Scotson | MTS | + 0:10:18 | |
42 | Daniel Navarro | TKA | + 0:11:03 | |
43 | Manuele Boaro | AST | + 0:13:25 | |
44 | Rubén Fernández | MOV | + 0:14:11 | |
45 | Łukasz Owsian | CPT | + 0:14:24 | |
46 | Bauke Mollema | TFS | + 0:14:37 | |
47 | Serge Pauwels | CPT | + 0:14:47 | |
48 | Robert Power | SUN | + 0:14:55 | |
49 | Péter Kusztor | TNN | + 0:16:50 | |
50 | Richie Porte | TFS | + 0:17:35 | |
51 | Sander Armée | LTS | + 0:17:51 | |
52 | Salvatore Puccio | SKY | + 0:18:00 | |
53 | Reinardt Janse van Rensburg | TDD | + 0:18:10 | |
54 | Anthony Roux | GFC | + 0:19:43 | |
55 | Maxime Monfort | LTS | + 0:20:25 | |
56 | Jasha Sütterlin | MOV | + 0:20:26 | |
57 | Chad Haga | SUN | + 0:20:49 | |
58 | Lluís Mas | MOV | + 0:21:21 | |
59 | Christoph Pfingsten | BOH | + 0:21:34 | |
60 | Miles Scotson | GFC | + 0:23:49 | |
61 | Sean Bennett | EF1 | + 0:24:17 | |
62 | Jack Bauer | MTS | + 0:25:18 | |
63 | Daniil Fominykh | AST | + 0:26:01 | |
64 | Jan Tratnik | TBM | + 0:26:29 | |
65 | Benoît Cosnefroy | ALM | + 0:27:33 | |
66 | Nelson Oliveira | MOV | + 0:28:00 | |
67 | Pavel Kochetkov | TKA | + 0:28:04 | |
68 | Will Clarke | TFS | + 0:28:18 | |
69 | Andrey Amador | MOV | + 0:28:55 | |
70 | Rohan Dennis | TBM | + 0:28:58 | |
71 | Nikias Arndt | SUN | + 0:29:16 | |
72 | Luka Mezgec | MTS | + 0:29:54 | |
73 | Michael Albasini | MTS | + 0:30:03 | |
74 | Koen Bouwman | TJV | + 0:30:03 | |
75 | Dmitriy Gruzdev | AST | + 0:30:17 | |
76 | Jay Thomson | TDD | + 0:31:27 | |
77 | James Whelan | EF1 | + 0:31:46 | |
78 | Fernando Gaviria | UAD | + 0:31:53 | |
79 | Caleb Ewan | LTS | + 0:35:07 | |
80 | Sam Bewley | MTS | + 0:35:21 | |
81 | Michał Gołaś | SKY | + 0:35:22 | |
82 | Adam Hansen | LTS | + 0:35:56 | |
83 | Sam Brand | TNN | + 0:36:11 | |
84 | Jos Emden | TJV | + 0:36:27 | |
85 | Alexander Kristoff | UAD | + 0:36:33 | |
86 | Mickaël Delage | GFC | + 0:36:43 | |
87 | Sergey Shilov | GAZ | + 0:36:44 | |
88 | Julius Berg | EF1 | + 0:36:55 | |
89 | Bernhard Eisel | TDD | + 0:37:49 | |
90 | Matteo Moschetti | TFS | + 0:38:38 | |
91 | Kiel Reijnen | TFS | + 0:39:20 | |
92 | Markel Irizar | TFS | + 0:39:20 | |
93 | Sacha Modolo | EF1 | + 0:39:24 | |
94 | Marco Haller | TKA | + 0:39:34 | |
95 | Fabio Sabatini | DQT | + 0:39:39 | |
96 | Mikkel Honoré | DQT | + 0:39:49 | |
97 | Heinrich Haussler | TBM | + 0:39:51 | |
98 | Vegard Laengen | UAD | + 0:40:12 | |
99 | Michael Mørkøv | DQT | + 0:40:14 | |
100 | Marcel Sieberg | TBM | + 0:40:20 | |
101 | Peter Kennaugh | BOH | + 0:40:51 | |
102 | Fabio Calabria | TNN | + 0:40:59 | |
103 | Declan Irvine | TNN | + 0:41:43 | |
104 | Oliviero Troia | UAD | + 0:42:10 | |
105 | Phil Bauhaus | TBM | + 0:42:12 | |
106 | Roger Kluge | LTS | + 0:42:14 | |
107 | Kristoffer Halvorsen | SKY | + 0:42:29 | |
108 | Andrea Peron | TNN | + 0:42:39 | |
109 | Mark Cavendish | TDD | + 0:42:55 | |
110 | Paul Martens | TJV | + 0:43:12 | |
111 | Marc Sarreau | GFC | + 0:43:29 | |
112 | Marcel Kittel | TKA | + 0:43:31 | |
113 | Samuel Dumoulin | ALM | + 0:43:44 | |
114 | Alexander Porsev | GAZ | + 0:43:47 | |
115 | Adam Blythe | LTS | + 0:43:58 | |
116 | Sam Bennett | BOH | + 0:44:30 | |
117 | Elia Viviani | DQT | + 0:45:10 | |
118 | Max Walscheid | SUN | + 0:45:12 | |
119 | Tom Leezer | TJV | + 0:45:24 | |
120 | Daniel McLay | EF1 | + 0:45:31 | |
121 | Jakub Mareczko | CPT | + 0:45:58 | |
122 | Igor Boev | GAZ | + 0:45:58 | |
123 | Cees Bol | SUN | + 0:46:02 | |
124 | Stepan Kuriyanov | GAZ | + 0:46:12 | |
125 | Charles Planet | TNN | + 0:47:24 | |
126 | Mehdi Benhamouda | TNN | + 0:48:23 | |
127 | Anton Vorobyev | GAZ | + 0:49:08 | |
128 | Jaime Castrillo | MOV | + 0:49:40 | |
129 | Erik Baška | BOH | + 0:51:06 | |
130 | Bruno Armirail | GFC | + 0:53:42 | |
131 | Tony Martin | TJV | + 0:55:40 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Elia Viviani | DQT | 57 | |
2 | Fernando Gaviria | UAD | 52 | |
3 | Stepan Kuriyanov | GAZ | 52 | |
4 | Primož Roglič | TJV | 48 | |
5 | Caleb Ewan | LTS | 44 | |
6 | Charles Planet | TNN | 43 | |
7 | Sam Bennett | BOH | 34 | |
8 | Alejandro Valverde | MOV | 30 | |
9 | David Gaudu | GFC | 24 | |
10 | Matteo Moschetti | TFS | 18 | |
11 | Will Clarke | TFS | 16 | |
12 | Tom Dumoulin | SUN | 16 | |
13 | Dan Martin | UAD | 16 | |
14 | Marcel Kittel | TKA | 15 | |
15 | Kristoffer Halvorsen | SKY | 14 | |
16 | Dmitriy Gruzdev | AST | 13 | |
17 | Wilco Kelderman | SUN | 13 | |
18 | Phil Bauhaus | TBM | 13 | |
19 | Emanuel Buchmann | BOH | 12 | |
20 | Igor Boev | GAZ | 12 | |
21 | Luka Mezgec | MTS | 10 | |
22 | Adam Hansen | LTS | 9 | |
23 | Quentin Jaurégui | ALM | 9 | |
24 | Alexander Kristoff | UAD | 9 | |
25 | Sergey Shilov | GAZ | 8 | |
26 | Reinardt Janse van Rensburg | TDD | 7 | |
27 | Michael Mørkøv | DQT | 7 | |
28 | Erik Baška | BOH | 7 | |
29 | Benoît Cosnefroy | ALM | 6 | |
30 | Davide Formolo | BOH | 5 | |
31 | Damiano Caruso | TBM | 5 | |
32 | Marcel Sieberg | TBM | 5 | |
33 | Max Walscheid | SUN | 5 | |
34 | James Knox | DQT | 4 | |
35 | Maximilian Schachmann | BOH | 4 | |
36 | Diego Ulissi | UAD | 4 | |
37 | Sacha Modolo | EF1 | 4 | |
38 | Jakub Mareczko | CPT | 4 | |
39 | Bauke Mollema | TFS | 3 | |
40 | Fabio Calabria | TNN | 3 | |
41 | Rui Costa | UAD | 2 | |
42 | Marco Haller | TKA | 2 | |
43 | Marc Sarreau | GFC | 2 | |
44 | Cees Bol | SUN | 2 | |
45 | Jan Hirt | AST | 1 | |
46 | Artem Nych | GAZ | 1 | |
47 | Nikias Arndt | SUN | 1 | |
48 | Michael Albasini | MTS | 1 | |
49 | Sam Brand | TNN | 1 | |
50 | Tony Martin | TJV | 1 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | David Gaudu | GFC | 26:28:13 | |
2 | James Knox | DQT | + 0:00:45 | |
3 | Laurens De Plus | TJV | + 0:01:01 | |
4 | Maximilian Schachmann | BOH | + 0:01:12 | |
5 | Pavel Sivakov | SKY | + 0:03:54 | |
6 | Bjorg Lambrecht | LTS | + 0:04:02 | |
7 | Aurélien Paret-Peintre | ALM | + 0:04:28 | |
8 | Niklas Eg | TFS | + 0:04:42 | |
9 | Quentin Jaurégui | ALM | + 0:05:12 | |
10 | Artem Nych | GAZ | + 0:05:41 | |
11 | Ildar Arslanov | GAZ | + 0:05:41 | |
12 | Gianni Moscon | SKY | + 0:07:35 | |
13 | Callum Scotson | MTS | + 0:09:34 | |
14 | Robert Power | SUN | + 0:14:11 | |
15 | Miles Scotson | GFC | + 0:23:05 | |
16 | Sean Bennett | EF1 | + 0:23:33 | |
17 | Benoît Cosnefroy | ALM | + 0:26:49 | |
18 | James Whelan | EF1 | + 0:31:02 | |
19 | Fernando Gaviria | UAD | + 0:31:09 | |
20 | Caleb Ewan | LTS | + 0:34:23 | |
21 | Julius Berg | EF1 | + 0:36:11 | |
22 | Matteo Moschetti | TFS | + 0:37:54 | |
23 | Mikkel Honoré | DQT | + 0:39:05 | |
24 | Declan Irvine | TNN | + 0:40:59 | |
25 | Oliviero Troia | UAD | + 0:41:26 | |
26 | Phil Bauhaus | TBM | + 0:41:28 | |
27 | Kristoffer Halvorsen | SKY | + 0:41:45 | |
28 | Jakub Mareczko | CPT | + 0:45:14 | |
29 | Cees Bol | SUN | + 0:45:18 | |
30 | Stepan Kuriyanov | GAZ | + 0:45:28 | |
31 | Mehdi Benhamouda | TNN | + 0:47:39 | |
32 | Jaime Castrillo | MOV | + 0:48:56 | |
33 | Erik Baška | BOH | + 0:50:22 | |
34 | Bruno Armirail | GFC | + 0:52:58 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Bora - Hansgrohe | BOH | 78:52:35 | |
2 | UAE Team Emirates | UAD | + 0:00:35 | |
3 | Astana Pro Team | AST | + 0:05:46 | |
4 | Ag2r La Mondiale | ALM | + 0:05:49 | |
5 | CCC Team | CPT | + 0:08:19 | |
6 | Team Sky | SKY | + 0:08:20 | |
7 | Mitchelton - Scott | MTS | + 0:09:52 | |
8 | Team Sunweb | SUN | + 0:11:14 | |
9 | Trek - Segafredo | TFS | + 0:16:41 | |
10 | Jumbo - Visma | TJV | + 0:18:53 | |
11 | Groupama - FDJ | GFC | + 0:20:52 | |
12 | Bahrain - Merida | TBM | + 0:21:44 | |
13 | Team Dimension Data | TDD | + 0:24:10 | |
14 | Movistar Team | MOV | + 0:24:11 | |
15 | Deceuninck - Quick-Step | DQT | + 0:24:34 | |
16 | Lotto - Soudal | LTS | + 0:25:50 | |
17 | Team Katusha - Alpecin | TKA | + 0:31:49 | |
18 | EF Education First | EF1 | + 0:40:01 | |
19 | Gazprom - RusVelo | GAZ | + 0:42:35 | |
20 | Team Novo Nordisk | TNN | + 1:24:09 |