Radosť hráčov Lotyšska.
Fotogaléria (74)
Radosť hráčov Lotyšska. (Autor: TASR)
Sportnet|19. máj 2024 o 23:30

Video, zostrih a góly zo zápasu skupiny B Slovensko - Lotyšsko na MS v hokeji 2024 dnes.

OSTRAVA. Slovenskí hokejisti prehrali s Lotyšskom vo svojom šiestom zápase v skupine B na MS v hokeji 2024 2:3 po samostatných nájazdoch.

Ani získaný bod ešte nestačí hráčom okolo kapitána Tomáša Tatara na postup do štvrťfinále. Spoliehať sa budú musieť na svoj výkon proti Švédsku.

Zverenci trénera Craiga Ramsayho mali v úvode streleckú prevahu, ale v útoku boli dlho neefektívni a od 19. minúty prehrávali po góle Ralfsa Freibergsa.

Lotyši v druhej tretine prebrali taktovku, svoj tím viackrát podržal brankár Samuel Hlavaj.

Slovenskí reprezentanti dokázali otočiť skóre, o vyrovnanie sa postaral na začiatku tretej časti Martin Pospíšil a druhý gól dal 104 sekúnd pred koncom riadneho hracieho času Peter Cehlárik.

Pozrite si kompletný program šampionátu, výsledky a tabuľky.

Fotogaléria zo zápasu Slovensko - Lotyšsko na MS v hokeji 2024 (skupina B)

Tabuľka skupiny B na MS v hokeji 2024

Z = zápasy, V = Výhry, VP = Výhry po predĺžení, PP = Prehry po predĺžení, P = Prehry, B = Body
Nachádzate sa tu:
Domov»MS v hokeji 2024»VIDEO: Pozrite si zostrih zápasu Slovensko - Lotyšsko na MS v hokeji 2024