0:1, 0:0, 2:1, 0:0, 0:1
Sam. nájazdy, 1:2
Lotyšsko na MS v hokeji 2024
Lotyšsko

Slovenskí hokejisti sa tešia po strelenom góle v zápase Slovensko - Poľsko v skupine B na MS v hokeji 2024. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|19. máj 2024 o 23:05

Pozrite si, ako vyzerá aktuálna tabuľka skupiny B na MS v hokeji 2024. Na ktorom mieste je Slovensko po zápase proti Lotyšsku?

OSTRAVA. Slovensko má za sebou svoj šiesty zápas v skupine B na MS v hokeji 2024, keď podľahlo Lotyšsku 2:3 po nájazdoch.

Rozhodujúci nájazd premenil v siedmej sérii Dans Ločmelis.

Slováci tak zostali v tabuľke na štvrtom mieste, no pobaltský tím na nich z piatej priečky stráca už len tri body a má lepší vzájomný duel.

O všetkom tak rozhodnú záverečné zápasy v skupine.

Slováci ju zakončia v utorok o 20.20 h súbojom so Švédskom, Lotyši nastúpia o štyri hodiny skôr proti USA.

Pozrite si tabuľku skupiny B a tiež celkový program šampionátu.

Aktuálna tabuľka skupiny B na MS v hokeji 2024

Z = zápasy, V = Výhry, VP = Výhry po predĺžení, PP = Prehry po predĺžení, P = Prehry, B = Body