4:0, 0:0, 1:0
Francúzsko na MS v hokeji 2024
Francúzsko

Fotogaléria (20)
Matt Boldy oslavuje so spoluhráčmi gól počas zápasu USA - Francúzsko na MS v hokeji 2024. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|16. máj 2024 o 22:54

Video, zostrih a góly zo zápasu skupiny B USA - Francúzsko na MS v hokeji 2024 dnes.

OSTRAVA. Hokejisti USA si po prehre so Slovenskom napravili chuť. Na MS v hokeji 2024 si pripísali všetky tri body.

V "slovenskej" skupine B zdolali Francúzsko 5:0. Na konte už majú sedem bodov a dostali sa na štvrťfinálové pozície.

Duel mali po celý čas pod kontrolou a rýchlo sa ujali vedenia. Napokon súpera prestrieľali 54:10. Jedným z čiarových rozhodcov stretnutia bol Slovák Oto Durmis.

Heroickým výkonom sa predviedol striedajúci brankár Quentin Papillon, ktorý pustil za crhbát len jednu strelu z 38. Nastúpil od úvodu druhej tretiny.

Fotogaléria zo zápasu USA - Francúzsko na MS v hokeji 2024 (skupina B)

Tabuľka skupiny B na MS v hokeji 2024

Z = zápasy, V = Výhry, VP = Výhry po predĺžení, PP = Prehry po predĺžení, P = Prehry, B = Body
Nachádzate sa tu:
Domov»MS v hokeji 2024»VIDEO: Pozrite si zostrih zápasu USA - Francúzsko na MS v hokeji 2024