Nórsko

Kanadskí hokejisti na MS v hokeji 2024.
Kanadskí hokejisti na MS v hokeji 2024. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|16. máj 2024 o 22:53

Video, zostrih a góly zo zápasu skupiny A Kanada - Nórsko na MS v hokeji 2024 dnes.

PRAHA. Hokejisti Kanady nedopustili na MS v hokeji 2024 ďalšie prekvapenie v podobe straty bodov.

V skupine A zdolali Nórsko 4:1. Po zaváhaní s Rakúskom si do tabuľky pripísali tri body a nachádza sa na prvej priečke pred Švajčiarskom, ktoré má len horšie skóre.

Kanaďania nepredvádzali v ofenzíve až taký dravý výkon, ako sa od nich očakával. Na opačnej strane sa Nórom podarilo po prvý raz vystreliť na bránku až v úvode tretej tretiny.

Tabuľka skupiny A na MS v hokeji 2024

Z = zápasy, V = Výhry, VP = Výhry po predĺžení, PP = Prehry po predĺžení, P = Prehry, B = Body
Nachádzate sa tu:
Domov»MS v hokeji 2024»VIDEO: Pozrite si zostrih zápasu Kanada - Nórsko na MS v hokeji 2024