V nedělpodvečer jsme sehráli těžké utkání na půdě Vyšehradu. Po náročném víkendu, kdy většina borců měla za sebou už jeden zápas, nás čekala pořádně vyhřátá umělá tráva. V první půli jsme se do tempa vůbec nemohli dostat a nutno přiznat, že domácí byli o něco aktivnějším a nebezpečnějším týmem. Naštěstí se do pohody vyspal brankář Petřík a v první půli udržel čisté konto, když vyřešil pár ošemetných situací. Do kabin se tedy šlo za stavu 0 : 0. Začátek druhé půle se nesl v podobném duchu jako v tom prvním. Z unaveného výkonu nás paradoxně dostal vedoucí gól Vyšehradu z 55.minuty. Od této chvíle jsme převzali otěže utkání do svých rukou. Pár šancí jsme klasický nevyužili. Když, už jsme pomalinku začali ztrácet víru v zisk bodů, napřáhl z poza vápna Trávníček a vymetl v 88. minutě šibenici. 1 : 1. Tento výsledek naším borcům ještě nestačil a v 90. minutě přidal vítěznou branku hlavou velice aktivní Bigolet. Aby toho nebylo málo tak v 92. minutě přidal přímo z rohu třetí trefu Haluza. 1 : 3. Pro našeho soupeře krutý závěr zápasu, ale nutno podotknout, že si kluci pro góly šli do posledních vteřin utkání. Velká pochvala pro celý tým.

FK Slavoj Vyšehrad - FK Meteor Praha VIII 1 : 3(0 : 0)

Branky: 55. Ahizan – 88. Trávníček, 90. Bigolet, 90+2. Haluza