V sobotním zápase nás čekalo druhé mužstvo tabulky. Hned od prvních minut jsme hráli koncentrovaně a dodržovali stanovenou taktiku. Domácí si sice vytvářeli tlak, ale naší obraně v čele s brankařem se až do samotného závěru první půle dařilo jejich příležitosti likvidovat. My jsme se do slibnějších šancí dostali pouze po chybách domácí obrany, ale bez kýženého efektu. Domácí byli přece jen úspěšnější a ve 44. minutě šli po naší chybě Rizzim do vedení. 1 : 0. Poločasové skóre o jednu branku ještě nic neznamenalo, čekal nás druhý poločas. Do něj jsme nastoupili ve stejné sestavě a očekáváním, že budeme i nadále plnit taktiku z prvního poločasu. Stalo se ale to, co jsme si nepřáli. Dvě inkasované branky z kopaček Houdka(47.) a Morávka(49.) hned v jeho úvodu rozhodly o osudu zápasu. 3 : 0. Zbytek druhé půle se dohrával převážně mezi šestnáctkami bez výraznějších šancí na obou stranách.

Prague Raptors Football Club – FK Meteor Praha VIII 3 : 0 (1 : 0)

Branky: 44. Rizzi, 47. Houdek, 49. Tarasenko

Rozhodčí: Jan Obrtel – Tomáš Janků, Jiří Morávek

ŽK: 0 – 1