• Seniorský klub - Betty McDonaldová

Čtvrtek 23.5 9:00 - Jihočeská vědecká knihovna - pobočka Čtyři Dvory, Emy Destinové 46, České Budějovice

• Tvořivý rok - ubrouskování

Katovice prodloužily čekání na bodový zisk i vstřelený gól

KATOVICE - Čekání na gólovou radost pokračuje! Natáhlo se už na dlouhých 298 minut. Divizní fotbalisté Katovic nedokázali skórovat ani poslední dubnovou sobotu, kdy hostili ve své Dudák aréně vedoucí Petřín Plzeň. Ten potvrdil roli favorita, když zvítězil 2:0 (1:0), čímž natáhl svoji šňůru neporazitelnosti na jednadvacet zápasů. Domácí přitom nezačali vůbec špatně, měli častěji míč na svých kopačkách a hnali se do útoku. Jenže vítr z plachet jim vzala 37. minuta a nešťastný vlastňák Vonáška. Přesto vzápětí mohl srovnat David Bálek, ale tváří v tvář brankáři neuspěl, když zamířil vedle. Po změně stran už hra probíhala zcela v režii lídra soutěže, který ještě v 59. minutě navýšil své vedení - další z řady chyb potrestal Michal Provod. Katovice tak potřetí v řadě prohrály 0:2 a v tabulce se propadly na dvanáctou pozici.