V neděli 21. dubna Vás srdečně zveme na Výstaviště Lysá nad Labem na Extrifit Cup 2024. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Vypsány byly kategorie kulturistiky juniorů, mužů a masters, klasické kulturistiky, classic physique, physique juniorů a mužů, bodyfitness, wellness fitness a bikiny fitness juniorek, žen a masters. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?
Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 103 se zájmem o 141 startů.
Soutěž proběhne ve "starém" formátu, kdy se nejdříve všechny kategorie představí v semifinále a po pauze bude následovat finále pro 6 nejlepších závodníků všech kategorií ze semifinále.
Tým Ronnie.cz bude včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie celého klání.
Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a
v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti,
zkontaktujte bez prodlení sekretariát svazu! (e-mail:
sekretariat@skfcr.cz • tel.: 737 651 578)
Harmonogram
09:00 - 10:15 - prezentace závodníků
10:15 - 11:00 - porada rozhodčích
11:00 - 14:00 - semifinále
15:00 - 18:00 - finále (čas začátku se může změnit)
pořadí kategorií
• klasická kulturistika
• wellness fitness
• physique mužů
• bikiny fitness juniorek
• classic physique
• bodyfitness
• kulturistika juniorů
• bikiny fitness masters
• kulturistika masters
• bikiny fitness žen
• kulturistika mužů
Startovní listiny
Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.
Kulturistika juniorů
• 1. Jan Svoboda (Extrifit Club)
• 2. Marek Neumann (Powerlifting a kulturistika RC Zábřeh)
• 3. Josef Jakub Růžička (Fitness tým Kadaň)
• 4. Pavel Pecánek (SK Fiala´s Gym)
Kulturistika mužů do 80 kg
• 1. Michal Smetana (Fitness Galaxie)
• 2. Pavel Staso (SK kulturistiky Hrádek nad Nisou)
• 3. Zdeněk Machů (Extrifit Club)
• 4. Erik Bohuslav (Extrifit Club)
• 5. Jaroslav Drobek (Městský sportovní klub Orlová)
• 6. Martin Kadlec (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Dominik Vlček (PROM-IN team)
• 8. Pavel Pecánek (SK Fiala´s Gym)
• 9. Ladislav Balogh (Extrifit Club)
• 10. Ondřej Pospíšil (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 11. Petr Čížek (PROM-IN team)
Kulturistika mužů do 90 kg
• 1. Roman Beránek (Fitness při Centru volného času)
• 2. František Maňák (Fitness při Centru volného času)
• 3. Petr Tomášek (MHR Academy)
Kulturistika mužů nad 90 kg
• 1. Richard Vojíř (Padera Gym)
• 2. Marek Neumann (Powerlifting a kulturistika RC Zábřeh)
• 3. Josef Drda (Extrifit Club)
• 4. Marek Lankaš (Pro life Fitness Telč)
• 5. Tomáš Roškot (Team SKFČR)
• 6. Radek Zelenka (Avalon Fitness)
Kulturistika mužů masters
• 1. Richard Bílík (SK Luna Fitness Havířov)
• 2. Marek Lankaš (Pro life Fitness Telč)
• 3. Jaroslav Drobek (Městský sportovní klub Orlová)
• 4. Petr Tomášek (MHR Academy)
• 5. Jiří Adámek (TJ Nový Jičín)
• 6. Petr Čížek (PROM-IN team)
• 7. Ladislav Škoda (TJ Tesla Brno)
Klasická kulturistika
• 1. Richard Bílík (SK Luna Fitness Havířov)
• 2. Richard Vojíř (Padera Gym)
• 3. Adam Večeřa (Extrifit Club)
• 4. Martin Vávra (Fine Fitness Pardubice)
• 5. Dominik Vlček (PROM-IN team)
• 6. Jiří Hůrka (Extrifit Club)
• 7. Tomáš Roškot (Team SKFČR)
• 8. Petr Buráň (Gym Blue Sun)
• 9. Ondřej Pospíšil (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 10. Martin Mačo (Target Team)
• 11. Jiří Adámek (TJ Nový Jičín)
Classic physique
• 1. Michal Smetana (Fitness Galaxie)
• 2. Richard Bílík (SK Luna Fitness Havířov)
• 3. Dominik Hnízdo (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 4. Marek Neumann (Powerlifting a kulturistika RC Zábřeh)
• 5. Adam Večeřa (Extrifit Club)
• 6. Michal Hájek (Fine Fitness Pardubice)
• 7. Petr Hynek (Mafia Fitness)
• 8. Jan Balvín (MAX FITNESS)
• 9. Pavol Guzlej (Extrifit Club)
• 10. Tomáš Roškot (Team SKFČR)
• 11. Petr Buráň (Gym Blue Sun)
• 12. Nikoll Laci (MAX FITNESS)
• 13. Martin Mačo (Target Team)
Physique juniorů
• 1. Radek Kasal (Fitness DK)
Physique mužů
• 1. Daniel Hapala (FIT-K.O. klub kulturistiky, fitness a bojových sportů)
• 2. Petr Sukovitý (Olympia Fitness)
• 3. Josef Šíma (Extrifit Club)
• 4. Jan Strnádek (Target Team)
• 5. Rumen Vladislavov (Xfitness Spartan gym Praha)
• 6. Epameinondas Kourousis (Xfitness Spartan gym Praha)
• 7. Patrik Procházka (Xfitness Spartan gym Praha)
• 8. Rudolf Menoušek (Hammer Strength Fitness)
• 9. Martin Horák (Fitness při Centru volného času)
• 10. Adam Silbrník (Extrifit Club)
• 11. Libor Chmel (Target Team)
• 12. Radek Baron (HDFitness)
• 13. Jan Balvín (MAX FITNESS)
• 14. Jiří Lafata (WERKADD TEAM)
• 15. Jakub Kapal (Fine Fitness Pardubice)
• 16. Martin Hanč (Extrifit Club)
• 17. Zdeněk Vrána (Fitness team Ronnie.cz)
• 18. Oliver Hudec (Target Team)
• 19. Patrik Tolnaj (Slovensko)
Bodyfitness
• 1. Šárka Smolíková (Sportcentrum Cheb)
• 2. Karolína Milová (Avalon Fitness)
• 3. Kateřina Brychtová (Fitness při Centru volného času)
• 4. Michaela Eisenhammerová (Fitness tým Kadaň)
• 5. Romana Štefániková (Slovensko)
Bikiny fitness juniorek
• 1. Jana Košťálová (Extrifit Club)
• 2. Tereza Coufalová (Olympia Fitness)
• 3. Zuzana Štorková (Titan Gym Team)
• 4. Michaela Hloušková (Extrifit Club)
• 5. Aneta Přehnalová (Big1One Fitness)
• 6. Markéta Dvořáková (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Zlata Mrázková (M-Style Fitness)
• 8. Tereza Jarošová (Extrifit Club)
• 9. Vendula Sekyrová (PRO Athlete Team Dvoro)
• 10. Marija Stanislavská (Hakim Fitness)
• 11. Nikola Červenková (MAX FITNESS)
Bikiny fitness
• 1. Petra Šímová (Extrifit Club)
• 2. Kateřina Zbihlejová (PRO Athlete Team Dvoro)
• 3. Jana Košťálová (Extrifit Club)
• 4. Kateřina Pupsová (Fine Fitness Pardubice)
• 5. Tereza Coufalová (Olympia Fitness)
• 6. Zuzana Štorková (Titan Gym Team)
• 7. Martina Novotná (Battleground gym Neratovice)
• 8. Paulina Brinichová (Olympia Fitness)
• 9. Dagmar Rolečková (Extrifit Club)
• 10. Pavla Bohuslavová (Extrifit Club)
• 11. Markéta Dvořáková (Fitness team Ronnie.cz)
• 12. Tereza Hrádková (Extrifit Club)
• 13. Zlata Mrázková (M-Style Fitness)
• 14. Tereza Jarošová (Extrifit Club)
• 15. Jaroslava Hegerová (FITNESS CLUB LUKY)
• 16. Margita Sýkorová (Hammer Strength Fitness)
• 17. Simona Jersaková (Kubík fitness Ostrava)
• 18. Sabina Hašková (MD Fitness Lanškroun)
• 19. Vendula Sekyrová (PRO Athlete Team Dvoro)
• 20. Žaneta Jirsová (Extrifit Club)
• 21. Martina Šípková (Form Factory)
• 22. Jana Šímová (BTSB fitness klub)
• 23. Šárka Macháčková (Padera Gym)
• 24. Kateřina Lafata (WERKADD TEAM)
• 25. Erika Holonková (Extrifit Club)
• 26. Kamila Gräf (Extrifit Club)
• 27. Halina Mrázková (Battleground gym Neratovice)
• 28. Daria Lukyanenko (MAX FITNESS)
• 29. Jitka Faitová (Fitness při Centru volného času)
• 30. Nikola Červenková (MAX FITNESS)
• 31. Michaela Hloušková (Extrifit Club)
Bikiny fitness masters
• 1. Petra Šímová (Extrifit Club)
• 2. Kateřina Pupsová (Fine Fitness Pardubice)
• 3. Pavla Bohuslavová (Extrifit Club)
• 4. Tereza Juklová (Padera Gym)
• 5. Margita Sýkorová (Hammer Strength Fitness)
• 6. Jana Šímová (BTSB fitness klub)
• 7. Šárka Macháčková (Padera Gym)
• 8. Alice Pospíšilová (Padera Gym)
• 9. Kateřina Lafata (WERKADD TEAM)
• 10. Kamila Gräf (Extrifit Club)
• 11. Jitka Faitová (Fitness při Centru volného času)
Wellness fitness
• 1. Romana Kurillova (MAX FITNESS)
• 2. Klára Zelenková (Target Team)
• 3. Dáša Kalusová (Fontána fitness)
• 4. Helena Urban Sovová (TUREK TEAM)
• 5. Nikola Földešiová (Sportcentrum Cheb)
• 6. Nikola Kosinová (Hammer Strength Fitness)
• 7. Kateřina Novotná (Eurogym Fitness)
• 8. Eliška Sekerková (Fitness tým Kadaň)