Po nečekaném skalpu Bayernu už Bochum nezvítězila a Letsch si bude muset hledat novou práci

O záchranu bojující hráči Bochumi jsou v německé lize bez trenéra. Klub druhé dubnové pondělí oznámil, že s okamžitou platností ukončil spolupráci s koučem Thomasem Letschem. Vedení došla trpělivost po sérii pěti porážek v posledních šesti zápasech. Jméno nástupce oznámí v nejbližší době.

MANCHESTER CITY SI PLÁCL S AMERICKÝM SUPERTALENTEM. MUSÍ SI NA NĚJ ALE JEŠTĚ HODNĚ DLOUHO POČKAT

Poslední kapkou byla sobotní prohra 1:2 v Kolíně nad Rýnem, kde přitom Bochum ještě v 90. minutě vedla 1:0. Pak ale během dvou minut inkasovala dva góly a přišla o šanci získat další body po předchozí remíze 2:2 s Darmstadtem.

Je to zvláštní manželství tří stran, nevím, jak to dopadne, přiznává Calzona. Pokračování v Neapoli neočekává

Z vítězství se Bochum naposledy radovala 18. února, kdy získala skalp mistrovského Bayernu Mnichov. V dalších šesti zápasech ale na nečekaný triumf navázat nedokázala a bodovala právě jen proti Darmstadtu, i když i v tomto zápase tým ztratil vedení. Na 15. místě tabulky nyní Bochum dělí od barážové 16. příčky tři body, od pásma sestupu o jeden víc.

Endrick bude Palmeiras opouštět jako král. Budoucí útočník Realu je podepsán pod třemi trofejemi v řadě

Pětapadesátiletý Letsch se týmu ujal v září 2022 jako náhrada za Thomase Reise a klub udržel v bundeslize. Teprve vloni v listopadu podepsal dlouhodobou smlouvu do roku 2026.