neděle 5.5 14:30 - Divadlo Oskara Nedbala Tábor

Pohádková neděle pro děti.

• Výlet k pramenům řeky Volyňky

neděle 5.5 7:20 - Volyně – sraz na vlakovém nádraží

PÍSEK – Hotovo. Letošní sezona druhé ligy, Západní konference je pro písecké hokejisty minulostí. V sobotu 2. března Králové odehráli poslední zápas nadstavby, ve kterém před domácím publikem poměřili síly s Kralupy nad Vltavou. A rozlučka to byla vítězná. Diváci se rozhodně nenudili a viděli hned dvanáct branek. Osm z nich měli na svědomí žlutomodří. Už během první třetiny rozjel své představení nejlepší písecký střelec Jan Matiášek, který měl po čtvrt hodině na kontě hattrick. Jeden zásah v první třetině zapsal také Jan Turek. Ve druhé části se sice Vydry z Kralup dostaly na dostřel, ale v té závěrečné znovu vládli Králové. Svou gólovou show zakončil čtvrtou trefou Matiášek. O dva góly se postaral Filip Petrásek a výhru pečetil Václav Brož. Celek trenéra Milana Mazance v posledním utkání zvítězil jasně 8:4 a sezonu zakončil se ziskem osmatřiceti bodů.

IHC Králové Písek – HK Kralupy nad Vltavou 8:4 (4:2, 0:1, 4:1)
Branky a nahrávky: 7. Matiášek (Volf, Kolář), 11. Matiášek (Tolar), 15. Matiášek (Kolář, Radoš), 19. Turek (Koupal), 43. Matiášek (Radoš, Volf), 43. Petrásek (Pouzar, Koupal), 58. Petrásek, 60. Brož (Velíšek) – 3. Marek (Chládek), 9. Uhlík (Hrala, Pejchal), 33. Šilhavý (Zídek, Soukup), 54. Soukup (Zídek, Šilhavý)
Rozhodčí: Šperl – Hošťálek, Tuháček. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváků: 210
Písek: Svoboda – Radoš, Čunát, Pavlát, Turek, Vajner, Tolar, Velíšek – Matiášek, Volf, Kolář – Koupal, Pouzar, Petrásek – Brož, Hollar, Hohenberger – Sládek
Kralupy nad Vltavou: Novotný – Lokajíček, Straka, Zajíc, Kehar, Kapoun, Chládek – Pejchal, Hrala, Uhlík – Zídek, Šilhavý, Soukup – Marek, Bradáček, Hampl – Stupka, Binko