Mbappé opět nebyl v základu PSG, v roli náhradníka pomohl gólem k výhře nad Nantes. Spekulace o odchodu hvězdy sílí

Paris Saint Germain ve francouzské lize zvítězil na hřišti Nantes 2:0 a v čele tabulky má už čtrnáctibodový náskok před strádajícím Nice, jež už tři kola nedokázalo zvítězit. Po páteční porážce od Lyonu se k němu na rozdíl jednoho bodu přiblížilo Lille, které porazilo Le Havre 3:0 díky hattricku Jonathana Davida.

Pařížané šli do vedení až po hodině hry, kdy Hernándezovu střelu z dálky domácí Sissoko nešťastně tečoval mimo dosah brankáře Descampse. O dvě minuty později se do hry dostal z lavičky Kylian Mbappé a v 78. minutě hvězdný útočník přidal z penalty pojistku.

Mbappé ve druhém ligovém utkání za sebou nenastoupil v základní sestavě, což ještě přiživuje spekulace o jeho odchodu. Francouzský mistr světa z roku 2018 v týdnu podle médií sdělil vedení PSG, že po sezoně klub opustí. Budoucnost pětadvacetiletého kapitána francouzské reprezentace média spojují s Realem Madrid. V létě Mbappému vyprší smlouva.

David dal dva góly už v prvním poločase. Brzy po rozehrání druhého neproměnil penaltu nařízenou za faul, ale z následné dorážky hattrick přece jen zkompletoval. Čtyřiadvacetiletý Kanaďan vstřelil v posledních dvou ligových zápasech pět gólů. Stejný počet branek nastřílel během prvních 16 utkáních.