• Oldies Disco - DJ Trpaslík

pátek 10.5 19:45 - Stew club, Nádražní 83, Vimperk

• Novoveský utopenec: Hele, nech toho! - divadelní komedie

pátek 10.5 19:00 - Malenice, KD

PÍSEK – V sobotu 3. února písecké házenkářky završily čtveřici domácích zápasů. V 16. kole Mol ligy celek trenérky Kateřiny Hromádkové přivítal Porubu. Písečanky stále bojují o play off, naopak hráčkám z Ostravy patřilo až předposlední místo. Od úvodních minut domácí házenkářky splňovaly roli favoritek a držely se ve vedení. V brance navíc vykouzlila pár skvělých zákroků Eva Bezpalcová. Po první půli domácí Sokolky držely šestibrankový náskok. Na začátku druhého poločasu ještě Poruba stáhla rozdíl na čtyři góly, ale blíž Písku už se nedostala. Naopak domácí tým dokázal odskočit až na deset branek, nakonec zvítězil 33:26. Díky výhře si Jihočešky v tabulce upevnily čtvrté místo mezi českými celky. Olomouc totiž těsně padla v Mostě.

Sokol Písek – DHC Sokol Poruba 33:26 (18:12)
Branky: Korešová 12/4, Svobodová 8, Boorová 4, Stellnerová 2, Kocová 2, Malcová 2, Holanová 2, Velková 1 – Farářová 6/4, Bestová 4, Kavalová 4, Demlová 3, Dybalová 2, Kristina Rajová 2, Hiraldová 1, Křepelová 1, Kučerová 1, Karolína Rajová 1, Žůrková 1
Rozhodčí: Bareš, Háza. Sedmimetrové hody: 4/4 – 7/4. Vyloučení: 5:5. Diváků: 188
Písek: Kržová, Preslová, Bezpalcová – Zelenková, Hauserová, Kocová, Holanová, Korešová, A. Velková, Kozáková, Malcová, Bicanová, M. Svobodová, Stellnerová, Seidlová, Boorová
Poruba: Hřebejková, Šalimovová – Kr. Rajová, Kalyhinová, Hiraldová, Žůrková, Demlová, Bestová, Misková, Kučerová, Dybalová, Ka. Rajová, Farářová, Kavalová, Křepelová.