Fulham díky Willianovi vyhrál penaltové drama nad Wolverhamptonem

foto Utkání 13. kola anglické fotbalové ligy Fulham - Wolverhampton, 27. listopadu 2023. Zleva Calvin Bassey z Fulhamu a Joao Gomes z Wolverhamptonu.

Londýn - Brazilský záložník Willian svou druhou penaltou v zápase zařídil v nastaveném čase Fulhamu výhru ve 13. kole Premier League nad Wolherhamptonem 3:2. Góly z pokutových kopů padly celkem tři, všechny ve druhém poločase a všechny prověřoval videorozhodčí.

Williamova rozhodující trefa padla ve čtvrté minutě nastavení, zápas pak ještě osm minut pokračoval. Fulham se na dnešního soupeře bodově dotáhl a je o dvě příčky pod ním na 14. místě.

Anglická fotbalová liga - 13. kolo:

Fulham - Wolverhampton 3:2 (59. z pen. a 90.+4 z pen. Willian, 7. Iwobi - 22. Cunha, 75. Hwang Hi-čchan z pen.).