Bouralo se na dálnici D5, auto narazilo do svodidel na km 114 ve směru na Prahu. Jeden pruh je neprůjezdný.

Další nehoda je u Chotíkova na silnici 20, střetla se dvě auta. Nehoda je bez zranění

Plzeň si po debaklu s Pardubicemi spravila chuť, veze z Kladna důležité body

19.11.2023 18:57

V rámci 20. kola zavítala Škodovka v neděli 19. listopadu na led kladenských Rytířů. Po čtyřech prohrách a hlavně po debaklu s Pardubicemi Plzeň už potřebovala přivézt body. To se nakonec povedlo, rozhodovalo se až v samotném závěru utkání.

HC Škoda Plzeň_hokej_fanoušci_ilustrační_2023_2024 (2)

Do branky nastoupil Dominik Pavlát. Aleksi Laakso a Tomáš Mertl nenastoupili kvůli zranění.

První třetina na Kladně se Plzni povedla. Skórovala hned dvakrát, poprvé se trefil Jakub Šiler, druhou branku si připsal Aleksi Rekonen. Jenže druhá třetina opět vrátila zápas na začátek. Kladno dalo dvě branky a stav byl znovu vyrovnaný (2:2). Rozhodující tak byla třetí třetina.

Poslední dějství se až do samotného závěru hrálo bez branek, i když domácí hráli aktivně a měli šance. Plzeň nakonec získala důležité vítězství až těsně před koncem třetí třetiny. Jen 36 sekund před koncem zápasu zvýšil na 2:3 Tim Söderlund. Ten nakonec o několik vteřin později přidal ještě druhou branku, když skóroval do prázdné kladenské branky, čímž pojistil vítězství Plzně.

Utkání skončilo 2:4 a Škodovka tak veze domů důležité body.

Rytíři Kladno - HC Škoda Plzeň 2:4 (0:2, 2:0, 0:2)

Branky a nahrávky: 24. M. Procházka (Klepiš), 40. Ticháček (Dotchin, Klepiš) – 3. Šiler (Jansa), 18. Rekonen, 60. Söderlund (Houdek, Lev), 60. Söderlund (Schleiss)