Dohráno

Příbram urvala výhru s Táborskem v nastavení

V předehrávce 10. kola druhé ligy zvítězila Příbram na půdě Táborska 1:0. Ač měli hosté méně příležitostí, rozhodla nepříliš přehledná situace z první minuty nastavení. Po přímém kopu Josefa Hušbauera si míč do vlastní sítě srazil rukou David Skopec. Táborsko podruhé v řadě ztratilo, naopak Příbram podruhé získala tři body a poskočila na osmé místo.

Sestřih a ohlasy utkání Táborsko – Příbram

Příbramští měli první velkou šanci, ve třetí minutě ale trefili jen tyč. Poté byli nebezpečnější domácí, žádnou možnost však nevyužili. Když už se zdálo, že si týmy rozdělí body, přišla rozhodující chvíle.

Jihočeši protestovali, domácí záložník ale poté rozhodčímu Starému sportovně přiznal, že rukou zahrál on a ne nikdo z hostů. "Otočil jsem se zády a zahrál jsem rukou. Nemá cenu se nepřiznat," potvrdil verdikt sudích v klíčovém momentě duelu smolař Skopec.

"Druhý poločas jsme neměli vůbec nic, byl v režii domácích. Nakonec šťastné vítězství," okomentoval kapitán Příbrami Josef Hušbauer.

Táborsko – Příbram 0:1 (0:0)

Branka: 90.+1 vlastní Skopec. Rozhodčí: Starý – Kříž, Váňa. ŽK: Skopec – Hušbauer, Nkwinga. Diváci: 812.