Mbappého góly PSG nestačily, francouzští šampioni prohráli doma s Nice

foto Fotbalista Paris Saint Germain Kylian Mbappé.

Paříž - Fotbalisté Paris St. Germain v 5. kole francouzské ligy prohráli doma 2:3 s Nice. Obhájcům titulu nepomohly ani dva góly hvězdného útočníka Kyliana Mbappého, na druhé straně se dvakrát trefil Terem Moffi. Nice se v neúplné tabulce dostalo na druhé místo před dnešního soupeře.

Na Moffiho úvodní branku z 21. minuty dokázal Mbappé brzy odpovědět trefou z hranice vápna, PSG ale ztratilo zápas po změně stran. V 53. minutě vrátil hostům vedení ve skluzu Laborde, kterému přihrál na gól Moffi, a nigerijský útočník v 69. minutě sám přidal po individuální akci pojistku. Mbappé si v 87. minutě už jen upevnil sedmou brankou v sezoně vedení v tabulce střelců.

Pařížský velkoklub prohrál poprvé pod novým koučem Enriquem. Na domácí půdě podlehl v lize Nice takřka po 14 letech.

ISSN: 1213-5003 © Copyright 1.06.2024 ČTK