pondělí 3.6 18:00 - Městská galerie Vodňany

pondělí 3.6 9:30 - Městské divadlo Prachatice

Vtipné zpracování známých pohádek.

Anketa: Domácí úkoly ano či ne?

Jste v základních školách pro zrušení domácích úkolů?

Rezervy píseckých dorostů vstoupily do sezony vítězně

PÍSEK - Po roce v divizi se rezervy dorostů FC Písek vrátily zpět do krajského přeboru, kde v sobotu 26. srpna odehrály první utkání. Na svém hřišti žlutomodří přivítali Čtyři Dvory. Oba písecké týmy si se svými soupeři poradily. Celek trenéra Petra Bílého sice po prvním poločase prohrával rozdílem jedné branky, ale po přestávce stav otočil a nakonec slavil vítězství 5:3. To mladší dorost Písku rivala z Českobudějovicka doslova přejel. Už během první půle vedl 6:0. Další dva góly domácí přidali po obrátce a připsali si jednoznačnou výhru 8:0. Hned čtyřikrát se za sedmnáctku prosadil Matyáš Brynda, který se zároveň jednou trefil také v dresu staršího dorostu.

FC Písek U19 B - Čtyři Dvory U19 5:3 (1:2)
Branky Písku: Novák, Novotný, Sedláček, Brynda, Barák
Písek: Trkovský - Bláha, Barák, Pišna, Pinta - Novák, Sedláček, Novotný, Kuchař, Říha – Schánělec. Střídali: Lis, Král, Brynda, Kostlivý, Beránek

FC Písek U17 B - Čtyři Dvory U17 8:0 (6:0)
Branky: Brynda 4, Kostlivý 2, Lis (penalta), Ravlynets
Písek: Lis – M. Pinter, Beránek, Pavlíček, J. Pinter, Handschuh, Kostlivý, Šálek, Huleš, Brynda, Ravlynets, Vacek, Lajta, Polcar, Illich, Hoffmann