Ligová fotbalová asociaceFORTUNA:LIGA
InformaceMuži A

Organizační info před Karvinou

Sdílet

V neděli 27.8. se v epet ARENĚ utkáme s Karvinou. Výkop je naplánován na 18:00, brány stadionu se otevřou 90 minut před začátkem. Přijďte na svá místa včas a přečtěte si před utkáním všechny potřebné organizační informace.
  • Přímý přenos: O2 TV Sport
  • Rozhodčí:J. Machálek - J. Váňa, P. Antoníček (V. Zaoral) | VAR: D. Starý; | AVAR: J. Pečenka.
  • Kurzy Betano: 1.17 – 7.70 – 16.00 (další sázkové příležitosti k zápasu najdete ZDE)
  • Parkování: Fanoušci mohou využít parkování na Letenské pláni.
Zákaznické centrum na Letné bude otevřeno tradičně dvě hodiny před začátkem zápasu. Brány stadionu se otevřou hodinu a půl před úvodním hvizdem, tedy v 16:30 hodin.
Stavit se můžete v našem fanshopu, který pro vás bude otevřen již tři hodiny před začátkem zápasu, tedy od 15:00, a také hodinu po jeho skončení.
Dorazte včas a užijte si předzápasový program. O hudební doprovod se bude starat sparťanský DJ Dave. Můžete se těšit na tradiční střílení triček s Rudym, ČSOB Kahoot kvíz o vstupenky na utkání se Záhřebem a další doprovodné aktivity. Jedno z výstřelených triček bude navíc speciální pozvánkou do poločasové soutěže Betano milonový kop. Těšně před výkopem také oslavíme jubileum Lukáše Sadílka, který proti Teplicím nastoupil do svého 200. ligového utkání.
Na stadionu jsou rozmístěny sběrná místa s kontejnery, do kterých je možné vhodit kelímek a tím přispět 50 Kč Nadačnímu fondu ACS.
Pokud se na zápas nechystáte, můžete své místo přeposlat kamarádovi. To bude možné nejpozději dvě hodiny před výkopem, tj. do 16:00 hodin. Do tohoto termínu je ale současně nutné přeposlané místo druhou osobou v profilu Sparta iD přijmout. Celý proces můžete vedle internetového prohlížeče provést také v mobilní aplikaci Sparta.