Myši patří do nebe... Ale jen na chvilku. Dramatický kroužek 2. ZŠ Milevsko.

Anketa: Domácí úkoly ano či ne?

Jste v základních školách pro zrušení domácích úkolů?

Osek se loučil domácí porážkou, jinak se mu jaro celkem povedlo

OSEK - Prohrou o tři branky v domácím prostředí. Tak se rozloučili s letošní sezonou krajského přeboru fotbalisté Oseku. V sobotu 17. června podlehli v rámci dohrávky šestnáctého kola sedmému Milevsku 2:5 (2:3) a v celkové tabulce obsadili se ziskem 35 bodů dvanáctou příčku. To je vzhledem k tomu, že jich před odvetami měli na svém kontě pouze devět, určitě uspokojivý výsledek.

16. kolo krajského přeboru, sobota 17. června:

TJ Osek - FC ZVVZ Milevsko 2:5 (2:3).

Branky: 5. Carda, 20. Němeček - 2. Souček, 34. Přibyl, 45+1. Málek z penalty, 60. Marvan, 76. Hadáček. Rozhodčí: Boček – Kollmann, Vican. ŽK: 3:2 (28. Hoch, 71. Maroušek, 90. Martin Čapek - 79. Kosobud, 80. Vakoč). Přihlíželo 100 diváků.

Již úvodní minuty naznačily, že se bude více útočit, než bránit. Po pěti minutách svítil na ukazateli stav 1:1. Hned ve druhé minutě poslal vzduchotechniky, kteří si už své umístění nemohli vylepšit a ani zhoršit, do vedení Ondřej Souček, ale za další tři minuty srovnal Martin Carda. Vedení na stranu domácích strhl ve 20. minutě Lukáš Němeček, jenže otočka se podařila i soupeři. Navíc do přestávky. Ve 34. minutě mířil do černého Viktor Přibyl a v první minutě nastavení Martin Málek proměnil nařízenou penaltu - 2:3.

Po změně stran skórovali už jen hosté z Milevska. Po hodině hry překonal gólmana Jan Marvan a pátým střelcem se stal v 76. minutě Jaroslav Hadáček.

Sudí pustili několik tvrdých zákroků a v závěru osecký Martin Čapek poslal k zemi Viktora Přibyla, který musel být převezen do strakonické nemocnice se zlomenou rukou. To bylo stínem utkání, stejně jako nadávky ze strany některých diváků.