sobota 1.6 10:00 - Hrad Šelmberk Mladá Vožice

sobota 1.6 17:00 - Galerie Dragoun Písek

Vernisáž výstavy.

Anketa: Domácí úkoly ano či ne?

Jste v základních školách pro zrušení domácích úkolů?

KLUKY – V dalším kole okresního přeboru se potkaly dva týmy z horní poloviny tabulky, které měly na kontě shodně sedmatřicet bodů. V sobotu 3. června fotbalisté Kluk hostili rezervu Bernartic. Průběh zápasu ale stejnému postavení mužstev vůbec neodpovídal. Od úvodního hvizdu na hřišti kralovali hráči Bostonu, kteří šli už v první minutě do vedení po trefě Zdeňka Blažka. O čtvrt hodiny později zafungovala spolupráce Miroslava Štěpána a Luďka Tománka při rohovém kopu a bylo to 2:0. Bernartice sice snížily penaltou Petrem Šerhantem, ale domácí si ještě do přestávky vzali dvougólový náskok zpět díky Miroslavu Štěpánovi. I ve druhé půli se činili hlavně bostonští střelci. Do sítě bernartického béčka přidali další čtyři kousky. Postupně se prosadili Josef Košatka, Vojtěch Košatka, Miroslav Říha a Josef Strnad. Hosté oproti tomu mířili přesně jen jednou. Svůj druhý gól zapsal Petr Šerhant. Všechny body tak po zásluze zůstaly v Klukách.

1. FC Boston Kluky – TJ Sokol Bernartice B 7:2 (3:1)
Branky: 1. Blažek, 18. Tománek, 44. Štěpán, 57. J. Košatka, 77. V. Košatka, 79. Říha, 85. Strnad – 22. a 69. P. Šerhant
Rozhodčí: Zušťák – Přibyl, Slabý. ŽK: 0:1 (Kolář). Diváků: 98
Kluky: Benda – J. Košatka, V. Košatka, Blažek, Marek, Říha, Tománek, Štěpán, R. Košatka, Szaraz, Kürfurst, Strnad, Bílý, Bláha
Bernartice: Jankovský – Mára, Z. Šerhant, Volf, T. Češka, S. Češka, Mikeš, Souhrada, P. Šerhant, Mrkáček, Kolář, Fučík, Pícha, Kolář