Úterý 21.5 17:00 - Strakonice, Šmidingerova knihovna

• Klub deskových her

Úterý 21.5 18:00 - Čajovna Na Půdě, Strakonice

Vimperk držel krok s Juniorem jen v první půli, ve druhé mu došly síly

STRAKONICE – Znovu nezaváhali! Fotbalisté strakonického Junioru, kteří se chystají na odvetné boje v krajském přeboru, si v zimní přípravě poradili i se soupeřem číslo pět. Vimperský Šumavan (I. A třída) porazili v sobotu 25. února na své umělce 6:2 (2:2). Hostům přitom patřila úvodní půle, během níž se dostali dvakrát do vedení, ale celek od Otavy pokaždé našel odpověď a po změně stran hru zcela ovládl, což nakonec resultovalo v jednoznačnou výhru o čtyři branky.

Přípravné utkání, sobota 25. února:

FK Junior Strakonice – TJ Šumavan Vimperk 6:2 (2:2).

Branky: Krejčí a Bílý 2, Bublík, Tipanic – Chvosta, Čech. Rozhodčí: Hájek. Přihlíželo 50 diváků.

Sestava Strakonic: I. poločas: Kozlík – Smola, Boukalík, Bublík, Zahrádka – Benedikt, Děd – Butnaru (35. Bílý), Krejčí, Prajzler – Máška. II. poločas: Lízal – Prajzler, Smola, Bublík, Zahrádka – Benedikt, Míčka – Tipanic, Krejčí, Chalupa – Bílý.

Sestava Vimperka: I. poločas: Jakub Formánek – Jan Formánek, Benda, Pospíchal, Čech – Vintr, Rod, Pankratz, Kubačka, Málek – Chvosta. II. poločas: Vlk – Formánek, Bašta, Čech, Jaroslav Uhlík – Potůček, Benda, Rod, Pankratz, Málek (75. Vintr) – Chvosta.