Sokolov - Kolín 6:0Hokejisté Sokolova rozdrtili v dohrávce první ligy Kolín

Hokejisté Sokolova deklasovali v dohrávce 12. kola první ligy dvanáctý Kolín 6:0 a díky páté domácí výhře za sebou se posunuli z 10. na 9. místo před Zlín. Třemi góly na tom podílel útočník Marek Švec a tři asistence si připsal Ondřej Jurčík.

Baník se ujal vedení v čase 6:23 díky brance Davida Kofroně v přesilové hře. Ve 13. minutě se prosadil Daniel Kružík a za 40 sekund načal svůj podařený večer Švec, který v předešlých 24 zápasech v sezoně skóroval pouze jednou. Druhý gól proti Kozlům přidal v 16. minutě a v čase 33:14 dovršil čistý hattrick. Ve 43. minutě upravil výsledek Denis Zeman.

Dohrávka 12. kola první hokejové ligy:
Sokolov - Kolín 6:0 (4:0, 1:0, 1:0)
Branky: 13., 16. a 34. Švec, 7. Kofroň, 13. Kružík, 43. D. Zeman. Rozhodčí: Wagner, Jaroš - Horažďovský, Štěpánek. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. Diváci: 401.