středa 22.5 17:00 - ZUŠ – Hrad, Strakonice

středa 22.5 18:00 - Hospoda Myslivna Dražejov

Táborsko vytvořilo nový letošní rekord! Bezradné Strakonice deklasovalo 8:0

Táborsko rozstřílelo Strakonice 8:0. , Autor: Josef Janda

Táborsko rozstřílelo Strakonice 8:0.     Autor: Josef Janda

SEZIMOVO ÚSTÍ - Zápas 13. kola krajského přeboru mezi rezervou Táborska a strakonickým Juniorem skončil v sobotu dopoledne na sezimovoústeckém Soukeníku debaklem 8:0. Tento výsledek je nejvyšším vítězstvím v probíhající sezoně krajského přeboru. Táborsko nastoupilo na svého soupeře od úvodních minut a po čtvrthodině vedlo o dvě branky. Domácí přidali další dva góly do poločasu a Radek Trantýr měl celou druhou půli na hattrick. Blízko mu byl po hodině hry, kdy jeho pumelici zastavilo břevno. Nedlouho poté ovšem střídal a Táborští pokračovali v nadílce i bez něj a k Trantýrovi se v honbě za hattrickem přidali ještě další dva dvougóloví střelci – Jan Činčura a Matyáš Ott. Domácí mohli myslet i na desítku, ovšem v závěrečných minutách už k osmi gólům žádný další zásah nepřidali. Hattrick tak nikdo neoslavil a naprázdno vyšel i nejlepší střelec týmu David Neužil. Strakoničtí se příliš k zakončení nedostávali, přesto nemuseli odjíždět ze Soukeníku bez vstřeleného gólu. Hosté jednou trefili brankovou konstrukci a dvě nadějné šance jim zlikvidoval táborský brankář Jiří Chára – 8:0.

V příštím kole se představí Táborsko opět doma, tentokrát hostí v sobotu 5. listopadu od 10.15 hodin fotbalisty Třeboně. Na poražené Strakonice čeká na jejich hřišti ve stejný termín lídr z Jindřichova Hradce.

FC Silon Táborsko B – FK Junior Strakonice 8:0 (4:0), branky: 16. a 44. Trantýr, 43. a 63. Ott, 49. a 58. Činčura, 6. Kabeš, 73. Praveček, rozhodčí Vican ml. – Vican st., Cigáň, ŽK (2-3): 67. Neužil, 72. Ott – 28. Krejčí, 75. Rybák, 80. Děd, 50 diváků.

Táborsko B: Chára – Pajer (54. Koblasa), Trantýr (62. Marcolla), Činčura, Kabeš (59. Jíra), Praveček, Ott, Chotovinský, Pánek, Kupka, Neužil.

Strakonice: Lízal – Kafka, Zahrádka, Bílý (77. Linhart), Krejčí, Máška, Rozhoň (46. Prajzler), Děd, Doležal, Boukalík, Rybák.

Ve středečních novinách si přečtete k zápasu Táborska se Strakonicemi další podrobnosti.

Trenér Táborska Miroslav Jelen zhodnotí utkání a prozradí, co říkal svým svěřencům o přestávce za čtyřgólového vedení.

Střelec dvou branek Táborska Radek Trantýr prozradí, co mu chybělo k hattricku.