• Seniorský klub - Betty McDonaldová

Čtvrtek 23.5 9:00 - Jihočeská vědecká knihovna - pobočka Čtyři Dvory, Emy Destinové 46, České Budějovice

• Tvořivý rok - ubrouskování

OSEK - 1:6, 0:6, 0:5... Osečtí fotbalisté si rozhodně poslední tři utkání za rámeček nedají. Po Semicích a Trhových Svinech schytali výprask i v sobotu 15. října od Jindřichova Hradce, navíc znovu před zraky svých fanoušků. Hosté od rybníku Vajgar se ujali vedení krátce před poločasovou pauzou a po změně stran udeřili ještě čtyřikrát. Osek, který ještě v minulé sezoně Ondrášovka krajského přeboru patřil mezi trojlístek nejlepších, rázem hraje o záchranu. Po třetině odehraných zápasů má na svém kontě pouhých pět bodů, přičemž ještě ani jednou nevyhrál...

TJ Osek - FK Jindřichův Hradec 0:5 (0:1).

Branky: 44., 70., 77. a 81. Toman, 63. Strejček. Rozhodčí: Pečenka - Němec, Dimitrov. ŽK: 3:0 (63. Kuneš, 70. Kubiš, 70. Martin Čapek). Přihlíželo 50 diváků.