V neděli 16. října Vás srdečně zveme do kulturního domu v Čelákovicích na pohárovou soutěž v kulturistice mužů a masters, klasické kulturistice, physique mužů, classic physique, bodyfitness, wellness a bikiny fitness žen - Partner Cup 2022. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?
Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 129.
Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie již týž den ve večerních hodinách!
Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a
v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti -
zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu! (e-mail:
sekretariat@skfcr.cz • tel.: 737 651 578)
Startovní listiny
Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.
Kulturistika mužů do 80 kg
• 1. Petr Čížek (Prom-In Team)
• 2. Vladimír Fejfar Zajíc (Mixgym Fitness Liberec)
• 3. Tomáš Jedlička (Fitness při CVČ Most)
• 4. Jan Kopečný (Extrifit Club)
• 5. Richard Soja (Target Team)
• 6. Adam Szollosy (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Jan Štrunc (SK Fiala´s Gym)
• 8. Jakub Vaščák (T&M Olympia Fitness Praha)
Kulturistika mužů do 90 kg
• 1. Radek Jurán (Gym Blue Sun)
• 2. Daniel Karlík (Extrifit Club)
• 3. Roman Kawulok (TJ TŽ Třinec)
• 4. Lukáš Rejholec (SK Fiala´s Gym)
• 5. Michal Soukup (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 6. Jesse Storck (TJ TŽ Třinec)
• 7. Filip Sytař (SK Luna Fitness Havířov)
Kulturistika mužů nad 90 kg
• 1. David Mrázek (Pro Life Fitness Telč)
• 2. Josef Podhrázský (S. K. Maximus Praha)
• 3. Tomáš Růžička (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Zdeněk Vedra (T&M Olympia Fitness Praha)
Kulturistika mužů masters
• 1. Martin Cettl (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 2. Vladimír Fejfar Zajíc (Mixgym Fitness Liberec)
• 3. Patrik Iláš (Gym13 Modřice)
• 4. Daniel Karlík (Extrifit Club)
• 5. Tomáš Mach (Clever Fit Kladno)
• 6. Josef Podhrázský (S. K. Maximus Praha)
Klasická kulturistika
• 1. Artur Bartusik (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Martin Cettl (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 3. Roman Čížek (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Patrik Iláš (Gym13 Modřice)
• 5. Patrik Jones (Target Team)
• 6. Marek Kadlečík (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 7. George King (MHR Academy)
• 8. František Maňák (Fitness při CVČ Most)
• 9. Vojtěch Novák (MHR Academy)
• 10. Miroslav Procházka (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Jakub Slovan (Fitness Corso)
• 12. Ondřej Vavrys (TJ TŽ Třinec)
• 13. Tomáš Vejmělek (Gym Flex Mokrá)
• 14. Martin Volf (Extrifit Club)
Physique mužů do 174 cm
• 1. David Jeništa (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 2. Miloš Kment (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. Danny Korinta (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 4. Josef Kožmín (Extrifit Club)
• 5. Jiří Mohelník (Fit centrum D & K)
• 6. Jackomo Montewetchi (Fitness AVE Přerov)
Physique mužů do 178 cm
• 1. Otto Scherzer (Target Team)
• 2. Petr Veselý (SF7 Team)
Physique mužů do 182 cm
• 1. Tomáš Adolf (Mixgym Fitness Liberec)
• 2. Martin Bluďovský (M-Style Fitness)
• 3. Michal Dohnal (Fitness Institut Klub)
• 4. Ondřej Grygar (Fit Life 24 Hours Ostrava)
• 5. Daniel Hapala (Fit - K.O. Staré Město)
• 6. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Adam Mezera (Fitness Hulk Plzeň)
Physique mužů nad 182 cm
• 1. Sebastian Balín (Target Team)
• 2. Libor Havránek (Extrifit Club)
• 3. David Juríček (Form Factory)
• 4. Jan Koníř (Mixgym Fitness Liberec)
• 5. Jakub Leitner (Fit - K.O. Staré Město)
• 6. Filip Marta (Prostěfitko)
• 7. Vojtěch Nesvadba (Extrifit Club)
• 8. Zdeněk Piekarz (Target Team)
• 9. David Starck (Fitness Hulk Plzeň)
• 10. Jan Strnádek (Target Team)
Classic physique
• 1. Artur Bartusik (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Petr Buráň (Gym Blue Sun)
• 3. Roman Čížek (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Daniel Drtina (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Václav Hladký (SK Fiala´s Gym)
• 6. Patrik Jones (Target Team)
• 7. Marek Kadlečík (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 8. Václav Koudelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 9. Petr Pixa (Delta Fitness Praha)
• 10. Miroslav Procházka (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Tomáš Růžička (T&M Olympia Fitness Praha)
• 12. Ondřej Vavrys (TJ TŽ Třinec)
Bodyfitness
• 1. Lubica Čemezová (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 2. Petra Dobrovolná (SK Fiala´s Gym)
• 3. Monika Horáčková (Fitness Institut Klub)
• 4. Nikoleta Hricová (Fitness AVE Přerov)
• 5. Damijana Meitnerová (Fitness Factory Jihlava)
• 6. Dagmar Podhrázská (S. K. Maximus Praha)
• 7. Eva Šikolová (Fitness Corso)
Wellness fitness
• 1. Dana Dušková (Sportfightclub )
• 2. Nikola Faktorová (Mafia Fitness)
• 3. Eva Havlenová (TJ Lokomotiva Beroun)
• 4. Petra Helmová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 5. Lucie Jakouběová (Fitness Corso)
• 6. Alžběta Lansbergová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Zuzana Otavová (Extrifit Club)
• 8. Veronika Prokešová (Czech Virus Gym)
• 9. Helena Sovová (Prostěfitko)
• 10. Jana Zahradníčková (SK Fiala´s Gym)
Bikiny fitness do 165 cm
• 1. Julie Balamutová (Extrifit Club)
• 2. Daniela Hoďovská (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 3. Martina Jiříková (Sportstudio Prima Karlovy Vary)
• 4. Klára Mrowiecová (Fitness Victory)
• 5. Olga Nehasilová (Prom-In Team)
• 6. Tereza Podroužková (Fit - K.O. Staré Město)
• 7. Adéla Stonawská (Sportcentrum Cheb)
• 8. Anna Šteflíčková (Fitness Corso)
• 9. Michaela Vařáková (M-Style Fitness)
Bikiny fitness do 170 cm
• 1. Aneta Brožová (LaKu Bodybuilder Team)
• 2. Gabriela Červená (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 3. Veronika Derbak
• 4. Tereza Dognerová (Fitness Hulk Plzeň)
• 5. Sára Hadariová (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 6. Anastasia Hagen (Target Team)
• 7. Markéta Kohoutková (Fitness Corso)
• 8. Nikola Kubišová (Fitness Institut Klub)
• 9. Sabina Langerová (Sportfightclub )
• 10. Michaela Stoklasová (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Nina Václavková (Twister fitness Club Ostrava)
• 12. Natálie Veselá (Extrifit Club)
• 13. Alina Zaychenko (Fitness Corso)
Bikiny fitness do 175 cm
• 1. Nikola Bendová (Prostěfitko)
• 2. Aneta Čížková (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Tereza Kovaříková (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Anna Mašterová (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Nazafarin Mirzakhalili
• 6. Eva Niemetzová (Yamamoto Czech)
• 7. Andrea Pavlíková (Fitness team Ronnie.cz)
• 8. Zuzana Prudíková (SF7 Team)
• 9. Veronika Siváková (Form Factory)
• 10. Adéla Weissová (Fitness Hulk Plzeň)
Bikiny fitness nad 175 cm
• 1. Lenka Frömlová (Fitness AVE Přerov)
• 2. Eva Hejdušková (Fitness Hulk Plzeň)
• 3. Tereza Hildebrandová (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Nikol Ševelová (Irongym Kyjov)