sobota 1.6 10:00 - Hrad Šelmberk Mladá Vožice

sobota 1.6 17:00 - Galerie Dragoun Písek

Vernisáž výstavy.

Anketa: Domácí úkoly ano či ne?

Jste v základních školách pro zrušení domácích úkolů?

Písecká devatenáctka přišla penaltou v závěru o skalp Plzně

PÍSEK – Ve středu 14. září bylo na písecké umělé trávě na programu vložené kolo České ligy dorostu. Písecké mladíky čekala výzva v podobě rezervy plzeňské Viktorie. Utkání mladších dorostů mělo jednoznačný průběh. Svěřenci Juraje Kobetiče nezachytili začátek a po pěti minutách už prohrávali 0:2. Pouze dvougólové manko drželi domácí až do 72. minuty, pak Viktoriáni spustili kanonádu. Do písecké sítě přidali další čtyři trefy a odvezli výhru 0:6. To písečtí fotbalisté do devatenácti let si vedli o poznání lépe. V první půli byli častěji u balonu a vytvořili si i více šancí ani jedna ale v plzeňské brance neskončila a týmy šly na přestávku za stavu 0:0. Skóre se poprvé měnilo po hodině hry, kdy se po standardní situaci prosadil domácí stoper Robert Carda. Když už to vypadalo, že žlutomodří budou slavit, přišla rána v podobě penalty. Tu čtyři minuty před koncem proměnil Adam Šmíd a mužstva si nakonec body rozdělila.

FC Písek U19 - Viktoria Plzeň B 1:1 (0:0)
Branky: Carda - Šmíd
Písek: Martínek - Václavík (87. Dufek), Carda, Kašpar, Pícha - Tlapa, Hrdlička, Čibera, Kapinus, Kubeš - Maroušek