V sobotním zápase na hřišti SK Štětí jsme chtěli navázat na vítězství z minulého utkání s Hvězdou Cheb. Prvních dvacet minut patřilo našemu mužstvu kdy jsme si vytvořili dvě brankové příležitosti. Tu největší měl Dvořák. Obě ale zůstaly bohužel nevyužity. Postupem času se ale hra začala vyrovnávat. Do šaten se tak šlo za bezbrankového stavu. Vstup do druhé části utkání měli lepší domácí fotbalisté. Ti se také v 56. minutě brankou Mešiče dostali do vedení. 1 : 0. Následné minuty patřily zase nám. Vytvořili jsme si několik příležitostí a v 66. minutě jednu z nich po přihrávce Krůty proměnil Sůra. 1 : 1. Na obou mužstvech bylo vidět, že chtějí vítězství strhnout na svoji stranu. My jsme vítěznou branku mohli vstřelit v 82. minutě, ale Kordiak z bezprostřední blízkosti selhal. Stejně neúspěšně si v samotném závěru počínali i domácí. Nás v těchto chvílích podržel Michal Toma a přispěl tak k tomu, že si odvážíme „aspoň“ bod. V příštím utkání nás čeká další nepříjemný soupeř, mužstvo FK Neratovice – Byškovice.

SK Štětí – FK Meteor Praha VIII 1 : 1(0 : 0) Branky: 56. Mešič – 66. Sůra

Rozhodčí: V. Melichar – L. Dohnal, M. Chládek

DS: K. Bohuňek

ŽK: 4 – 2