• Seniorský klub - Betty McDonaldová

Čtvrtek 23.5 9:00 - Jihočeská vědecká knihovna - pobočka Čtyři Dvory, Emy Destinové 46, České Budějovice

• Tvořivý rok - ubrouskování

Béčko Táborska si poradilo s nováčkem a je stále stoprocentní. K obratu ve druhé půli zavelel Pajer

Táborsko B porazilo v sobotu Trhové Sviny 3:1. , Autor: Josef Janda

Táborsko B porazilo v sobotu Trhové Sviny 3:1.     Autor: Josef Janda

SEZIMOVO ÚSTÍ - Rezerva druholigového Táborska prožívá letos velmi úspěšný start do sezony. Svěřenci trenéra Miroslava Jelena neztratili bod ani ve čtvrtém zápase a po sobotě 3. září se stále vyhřívají spolu s Olešníkem na výsluní krajského přeboru. Fotbalisty Táborska se tentokrát pokusil obrat o body nováček z Trhových Svinů, který loni vyhrál I. A třídu. Hostům se na Soukeníku vedlo v první půli, ve které potrestali zaváhání při rozehrávce ve středu hřiště, a Ondřej Hruška sám proti Chárovi nezaváhal. Domácí vrátil do hry čtvrt hodiny po přestávce Jan Pajer a otočku dokonal po rohovém kopu Musa Itopa. Hostům chyběly síly a ve druhé půli se do šancí nedostávali. Další vítězství Táborska zpečetil ještě ranou k tyči David Neužil – 3:1. V příštím kole čeká na Táborsko v neděli 11. září velká výzva v podobě venkovního utkání na hřišti Jindřichova Hradce, který loni sestoupil z divize.

FC Silon Táborsko B – TJ Spartak Trhové Sviny 3:1 (0:1), branky: 61. Pajer, 75. Musa Itopa, 81. Neužil – 39. Hruška, rozhodčí Kaštánek – Němec, Lepič, ŽK (1-1): 88. Němeček – 78. Kolář, 155 diváků.

Táborsko B: Chára – Musa Itopa, Pajer, Činčura (82. Fejtl), Kabeš, Koblasa (84. Chotovinský), Praveček (88. Jelen), Ott (86. Jíra), Pánek, Kupka (62. Němeček), Neužil.

Trhové Sviny: Vrábek – Novák, Chromčák, Hruška, D. Brůha, Šafránek (75. Borek), Šemro (86. Popovič), Valut, Kolář, Gažák, D. Kodras.

Ve středečním Týdeníku Táborsko si přečtete k duelu Táborska s Trhovými Sviny další podrobnosti.

Asistent trenéra Táborska B Pavel Vesecký zhodnotí zápas a zmíní důležité okamžiky.

Střelec vyrovnávací branky Jan Pajer přiblíží gól na 1:1 a okomentuje i další dění na hřišti.