Ve čtvrtém kole jsme se utkali na hřišti ve Slaném s místním SK. Do zápasu jsme vstoupili aktivněji než soupeř a už ve 14. minutě se Krůtou dostali do vedení. 0 : 1. Vzápětí mohl střelec první branky zvýšit, ale jeho střela mířila vedle. Ve 20. minutě po rohovém kopu domácích odvrátila naše obrana míč jen k domácímu Houdkovi, který skóre srovnal. 1 : 1. Domácí obraně dělal problémy hlavně David Krůta, který ale v tomto směru zůstal bohužel sám. Po změně stran jsme to byli opět my kdo se jako první dostal do šance. Krůtovu střelu ale domácí brankář zneškodnil. Následně jsme mohli inkasovat my. Po zaváhání naší obrany se dostal ke střele domácí Houdek, ale míč z jeho kopačky naštěstí pro nás pouze orazítkoval obě tyče a následně se vrátil do pole. V 76. minutě předvedl skvělý zákrok Michal Toma, který vytáhl míč letící do šibenice a držel tak naši naději na zisk aspoň budu. Ta zhasla v 90. minutě kdy se domácím podařilo Dohnanským strhnout vedení na svoji stranu. 2 : 1. Nám se sice ještě naskytla jedna příležitost na srovnání, ale Sůrova střela skončila jen na horní tyči domácí branky. Utkání tak skončilo 2 : 1 pro domácí. V příštím zápase hostíme na hřišti v Libni mužstvo Chebu a našim úkolem je konečně naplno bodovat.

SK Slaný – FK Meteor Praha VIII 2 : 1(1 : 1)                                   Branky: 20. Houdek, 90. Dohnanský – 14. Krůta                                      Rozhodčí: M. Schmeiser – A. Mach, J. Klír                                                            DS: L. Janoušek                                                                                                      ŽK: 3 – 2                                                                                                        Diváci: 152